Kim dostane další nápad, a Jimmy se proto setká s dávnými klienty, kteří na něho pořád ještě mají pifku. Mike se snaží být pořád krok před Salamancovými. (Netflix)

jirikzaboj

Saul a jeho sofistikované brikule na Howarda jsou boží a ukazuje to, jak je po tom všem jeho charakter ještě dál, než předtím. To samé a ještě více platí pro smím. Velká část příběhu se soustředí na vývoj v Mexiku a celá pasáž s Nachem je skvělá. Doufám v brzké propojení s Jimmym a jsem zvědavý, jakým směrem se to vyvine. PS : záběry na špinavé peníze a jejich purpose je geniální PS2: vývin postavy Mikea coby “prave ruky” Fringa, úžasné pohledět na každý jeho krok. ()

PaTeXx

Tak máme tu teprve druhou epizodu a tahle měla absolutně všechno. Nachova linka bezchybná, o tom se nemusíme bavit. Mike, který se jako jeden z mála dokáže postavit Gustavovi nám v závěru moc klidu nedopřál, což jen ukazuje, jak je Gus unikátním a velkolepým antagonistou. No a nakonec Kim, jež této velejízdě nasadila korunu a skutečně nás přesvědčila, že její postava je nepostradatelná a o dost propracovanější, než se v začátcích mohlo zdát. ()

ALIENka_

Mám takovej menší problém - vůbec si nemapatuju, o co tehdy se Sandpiper šlo. Byl to ten domov důchodců nebo něco jinýho? No, snad je to jedno a nebude na tom moc záležet. Dougova žena mi každopádně leze pěkně na nervy. Bože, to je ale příšerná ženská, a jejího muže fakt lituju, chudák. A ještě podvádí na daních... Bylo pro mě potěšením sledovat, jak ji Kim konečně zatnula tipec. A po Nachovi už zase jdou ty bráchové od Lala se sekyrama. I když je zrovna dvakrát nemusím (Mně přijdou strašně takový umělý. Hrozně nereálný a komiksový. Možná měli působit děsivě, ale mě spíš připadají vtipný. ¯\_(ツ)_/¯), ta přestřelka byla pěkně intenzivní. Ale nevím, jestli je rozumný stát nekrytý přímo před autem, kde sedí chlápek s pistolí a chystá se na vás vyjet. Hodnocení: doufám, že Nacho dostane dobrej konec, zasloužil by si konečně klid/10 ()