Mika (John Moulder-Brown) a Susan (Jane Asher), dva mladé zaměstnance jedněch londýnských lázní, zpočátku spojuje pouze "kolegiální" přátelství. To však zákonitě přerůstá v něco většího. S roustoucí žárlivostí pozoruje Mike Susanino flirtování s mladým mužem ze střední třídy. Susan o něm mluví jako o svém snoubenci, což ji však nezabraňuje zároveň udržovat poměr s jistým učitelem, pravidelným návštěvníkem lázní. (Pohrobek)

hanagi

Film se zvláštní rozpustilou poetikou a temnou tečkou na konci. Přiznávám, že poslední scény na mě velice zapůsobily a posunuly celé vnímání příběhu někam úplně jinam než jsem očekávala. ()

Han22

Velice zvláštní pocitovka, ke které tak nějak nevím co napsat. Je to trošku jak mnohem novější nezávislé filmy, které jsem kolem dvaceti sledoval a miloval. Mladý nezkušený kluk nastoupí do lázní, kde jsou všichni tak trošku perverzní, ať už obtloustlé paničky, úchylný učitel nebo pokladní. A zakouká se do dívky, která je o něco starší a o mnoho zkušenější, dalo by se říct tak trošku kurva. A začne vyvádět kraviny. Nechybí tu nahota, parádní atmosféra, někde scény jsou vtipné, některé dementní, finále nečekaně tragické. Ta holka byla přesně ten typ krásné, hrající si mrchy, která by mě dokázala zblbnout hlavu ve dvaceti i mnohem později. Každopádně 3* pro film, který není podobný ničemu, co na přelomu 60-70 let vznikalo. ()

Cuzan

S prvníma láskou a první prací přichází spousta frustrací. Milej film o milým klukovi, který se zakouká do pro mě strašně nesympatický holky. Bavila jsem, ale ten konec to...ehm...zabil. ()

Rozjimatel

"Are you keen on football?"     Čierna komédia (hlavne) o sexe, zaradená do zoznamu 1001 filmov, ktoré musíte vidieť, než umriete. Odohráva sa vo svete, v ktorom ľudia žijú len sexom a futbalom (na iné už v tom svete akosi neostáva veľa miesta). A tak hlavný hrdina, 15-ročný Mike (John Moulder-Brown) je sexuálne posadnutý svojou pôvabnou kolegyňou Susan (výborná Jane Asher), telocvikár obťažuje mladé žabky, nadržané staršie korpulentné dámy si v kúpeľoch robia zálusk na mladého zajačika (chudák Mike) a tak dokola. A celé to šteklivé a zároveň vtipné divadlo je navyše aj vizuálne príťažlivé a sprevádzané výbornou, rockovo ladenou hudbou (Cat Stevens). No a ten nesmierne pôsobivý záver v bazéne je niečo, čo len tak ľahko z hlavy nedostanem.     "I love her." "You perverted little monster." ()

Fikus.xf

Velice hezký a poetický film s nepovrchním závěrem, který můžu s lehkým srdcem doporučit (s důrazem na slovo hezký, jakožto subjektivní měřítko pro třetí osobu v zásadě bez významu). Kromě dobré kamery, příjemného zrnění a zdánlivě jednoduchého příběhu jsou zajímavé především barvy. A vlasy dvou hlavních postav. ()

hazaba

Fillm vyjadřuje zamilovanost měnící se v posedlost patnáctiletého zpočátku nevinného kluka, která, jak to bývá, vyústí v tragický konec. Vedle hudby člověka na první pohled zaujme kamera - především záběry v bazénu jsou vynikající. K tomu připočítejte výborné výkony hlavních představitelů a máte film, který rozhodně stojí za to vidět. ()

TheCaptain

Začátek byl trošku nudný to musím uznat. Vypadalo to jako dost průměrný film o dospívání, ale to se v průběhu změnilo. Líbilo se mi, jak se Mike stal úplně posedlý zkušenější kolegyní Susan (to se mu teda vůbec nedivím) a nevěděl co dělat, jak jí zaujmout, a tak jí sleduje a snaží se zbavit jejích dalších, starších nápadníků. Skvělá kamera, herci a hudba jsou věci co si nejspíš zapamatuji. Hlavně mě bavily ty pasáže z bazénu, když si klučina užívá s maketou Susan a další hrátky s kamerou... 7.8 ()