Litvicek

Konečně seriál, u kterého se mi opravdu nedaří usnout, ba naopak, stojím v pozoru po celou délku hrací doby. A happyend? Inu, radostí se vždy rozplývám. ()

mira007 odpad!

? Nechápu, co tenhle patvar dělá na CSFD a kterou podmínku pro to splňuje - uvedeno v tv, v distribuci kin, nebo na nějakém festivalu.? ()

Dlubal David

Výb♢rná r♦mantická k♢medie, kde princ na bílém k♦ni vždy zachrání spanil♢u princeznu před tím, aby na k♦nci p♢hádky nebyla suchá... ◢ ■ ◣ (C) [69/100] ()

Venous666

Hodnotím pozitivně, protože jsem klasickej nadrženej čecháček, kterej rád praktikuje a i sleduje tyto sporty. Ještě lepší je, že za těch hafo dílů, co se natočilo se tam objevil dvě moje spolužačky... Bohužel po zjištění , že v tom hrajou mé známe, jsem zjistil, že převážně je to celé nahrané a z jedné kamarádky se vyklubala řádná kurvička. A pak , že TV nevzdělává :-) ()

Deratizer odpad!

Váu,další odpad ve sbírce. Další možnost hodnotit něco úplně umělecky nicotného, nehodnotného a stupidního. Není zde z umělecko filmařského hlediska co hodnotit, ale když už tedy je ta možnost, tak si ten odpad do sbírky tedy šoupnu :-) Zdejší pánové, je evidentní, že jste hodnotili s odkrveným mozkem. ()

papaguy

"K čemu máš tu kameru? To je pro vlastní potřebu!" :-) Samozřejmě se hned našli uvědomělí občané, kteří video, po důkladném shlédnutí, uvědoměle nahlásili na policii ČR. Tam se dozvěděli, že o tom policie ví, prověřila to, holkám bylo osmnáct a se všemi má autor uzavřenou smlouvu. Načeš se pornoznalci na diskuzních fórech vzájemně poinformovali, jaká holka má jaký porno-nick a kde lze najít její porno na internetu... Kouzlo autenticity se po pár dílech rozplynulo a také se začali vynořovat zahraniční vzory a klony - odborníci by jistě dokázali vysypat z rukávu názvy... A tak dávám tři hvězdy za to, že to autorům vydrželo tolik dílů. ()

TomStrom

Je to vůbec možné? Tak populární seriál a nemá jediný komentář! Tak to rychle napravím, aby se osoby neznalé (byť je značně diskutabilní, zda někdo takový ještě na ČSFD existuje) dozvěděly, o čem to celé je. Ještě musím upozornit, že komentář obsahuje spoilery, takže pokud si nechcete zkazit zážitek ze sledování a nechcete předem znát konec, přestaňte ihned číst. Takže, je to vlastně prosté: nějaký pán, kterého v celém seriálu ani v podstatě moc neuvidíme (pouze přirození a pokud se zadaří, tak i ruce a nohy), celý měsíc dělá dvanáctky někde ve fabrice a když konečně dostane výplatu, vyrazí s penězmi a kamerou do ulic na rychlorande. Tento pan moderátor udělal geniální objev, když zjistil, že některé ženy udělají za peníze v podstatě cokoli. Zvláštní ale je, že se takové odvážné ženy najdou i u nás, neboť naše společnost je na vysoké morální úrovni a peníze hrají v naší zemi roli vskutku podružnou. Stejně tak zde má vysokou tradici sexuální zdrženlivost a odpor k sexu mimo manželství. Pan moderátor je ovšem šťastlivec, protože nakonec vždycky nějakou svolnou ženu najde, někdy dokonce i dvě... dá se mu jen tiše závidět. Při všem tom štěstí jsou tyto ženy ještě poměrně pohledné (až na výjimky) a dokonce jim ani nevadí, že si pan moderátor veškeré neřestné aktivity natáčí. Když tedy tento pan moderátor nějakou vhodnou ženu najde, začíná aukce jejích primárních i sekundárních pohlavních znaků. Nejde však přímo o koupi, spíše o krátkodobý pronájem. Každá epizoda tohoto seriálu budí zdání, že pan moderátor danou ženu našel a vybral náhodně, ale mám podezření, že to není pravda. Při žádné sexuální interakci totiž pan moderátor nepoužívá prezervativ a tím napovídá, že veškeré hérečky moc dobře zná, jak jinak by mohl vědět, že od některé z těch slečen něco nechytí. Samotná realizace páření se může zdát nápaditá, ale s přibývajícím počtem epizod sklouzává do stereotypu a v poslední době už bych neváhal tyto scény označit za přímo klišovité. Scénáristická nápaditost rozhodně není silnou stránkou tohoto seriálu. Až se divím, že to toho pána baví točit, když je to to samé pořád a pořád dokola. Zarážející je také fakt, že každá epizoda končí navlas stejně... ale jak, to vám nenapíšu, byla by mi hanba to popisovat. Nejzajímavějším aspektem je z filmařského hlediska volba ruční kamery, která sice vytváří dojem větší autenticity, má však také sklon se třepat a zabírat scénu často z podivných úhlů. Herecké výkony aktérek nejsou kdovíjaké, ale nelze se divit, naše země má dobrých mladých hereček opravdu poskrovnu a těch pár, co jich máme, tak chce asi větší honorář, než těch pár tisícovek, co by dostaly zde. Škoda, možná by stálo za to udělat místo deseti epizod jednu, ale zato s některou držitelkou Českého lva. Poslední věc, kterou bych seriálu vytkl, je absence zajímavé hudby. Celé rychlé prachy si vystačí s jednou jedinou písničkou, která podbarvuje lechtivé scény. A dokonce i ta stojí za psí štěk. Má ryze vokální charakter a její text opravdu není nic světoborného, je to jenom takové pořád se opakující ááách ááách. No považte, nebylo by lepší to tam vůbec nedávat? Přes všechny své vady jsou ale Rychlý prachy zajímavým projektem, který by měl určitě navíc, kdyby byl vytvářen profesionálně, například v rámci seriálové tvorby České televize. () (menej) (viac)

wolfkodlak odpad!

Tak az to bude originalni a ne nahrane tak mozna jednu hvezdu, jinak se jen ukazuje jake sou holky spiny a za prachy udelaji vsechno. Freevideo.cz to jisti. ()

mirak2

"Dobry den slecno, ja delam takovy pruskum, kam sou az cesky zeny ochotny zajit za penize. Takze, ukazala by ste mi za 5000 korun prsa?" ()

IvonaK odpad!

Viděla jsem verzi s gayema. Ale vždycky mě zajímaly jenom ty začáteční rozhovory a musím říct že jsem se i u některých těch rozhovorů pobavila. Ty dvě minuty rozhovoru byly lepší než to co následovalo pak. Občas se tam objevili velice pěkní kluci, že jsem si říkala škoda jich že to nemají v hlavě úplně vpořádku a rozhodnou že to podstoupí od naprosto cizího chlapa za 20000 Kč které dříve nebo později utratí. Hm..Jejich věc. A před pár dny jsem se rozhodla pro porovnání a pustila si tuhle klasickou verzi. A čirá hrůza! Ženské umělohmotné, nevzdělané a sprosté. Ale ostatně čemu se divit. Ten příběh co následuje před tím je jasně předem úplně domluvený a zahraný. A ještě narozdíl od gay verze strašně primitivní. No, stačilo radši. ()

Xpojntman

No jo nejsou jako Rychlý prachy Petra Rychlýho. Je to sice taky nahraný, ale moc pěkně nahraný, až mi z toho hučí v kládě. Pofi holky moc pěkný, některý víc a některý míň. ()

RedEagleSK odpad!

Uf! to se mi ulevilo! Doteď jsme se bál že čechy Morava a Slezsko se zhola ničím nezapíší do dějin světové kinematografie, nyní ale po zhlédnutí této.. řekněme romantické reality show která je napínavá jako guma v trenkách už z toho strach nemám. Kdybych mohl hned teďka pošetile sednu na sousedův invalidní vozík a jdu vyhledat učinkující tohoto naučného a edukativního pořadu o seznamování a požádám je o autogram. Bohužel to není možné, páč polovina všech učinkujících hereček od té doby již podlehla nějáké pohlavní nemoci, a druhá polovina skončila v pakistanských bordelech kdesi v Neměcku. No do piče zbyl by mi pouze hlavní protagonista, bohužel tam bych taky v hledání neuspěl páč malej kokot má hodně lidí, dokonce ze skušenosti vím že i velký kokot má malej kokot, a tudiž jsem veskrze bezmocný páč podle malého čuráka vás nenajde ani Interpol. Vím pouze že daný inkriminovaný jedinec z blíže nespecifikovaného důvodu permanentně disponoval velikým jměním v podobě tisícovek a pětitisícovek, a kdyby kromě peněz nabízel kurvám v seriálu také koblihy a oslovoval je ,,ahoj slečna volám sa Andrej,, tak bych alespoň měl nějakou indici o koho se zhruba jedná, ale takhle nevím ani piču. Inu musím se zmířit s tím, že tenhle edukativní pořad o úspěšném seznamování a pokročilé formě vydělávání peněz mohu pochválit alespoň zde mezi zdejšímy platonickými milovníky. ()

Copter odpad!

Fuckt už se tady hodnotí porno??!! Ok.viděl sem asi jeden díl a stál za hovno je to hrozně amatérský a než dojde na věc ten chlap jí tam asi 15 minut přemlouvá ()

Marvel25

Nejdřív jsem si řekl ,,Co to dělá na csfd? Tady je něco divně!", pak jsem ale zabrousil do černého (nebo snad hnědého?) seriálového spektra a našel klenoty typu Ordinace v růžové zahradě, Velmi křehké vztahy nebo Cesty domů a uvědomil si, že svět zase dává, leč minimální, smysl. A proč by ne? Narozdíl od pravidelných nováckých a primáckých výplachů mozků lidí se tady opravdu něco děje, jednotlivé epizody mají nápad, pointu a ponaučení. Začátek by se dal nazvat Sonda do života nebohého děvčete. Chce se stát modelkou, nemá na činži, vyhlédla si novou kabelku pro čivavu a nebo prostě ráda š*ká a tady jí za to ještě zaplatí víc než její přítel se skleněným okem, železným kolenem, umělým srdcem a virtuálním účtem bez možnosti přístupu. Dále Hledání sama sebe, kdy slečna čelí osudu a dvaceti centimetrům masa zepředu, zezadu, zboku nebo s rukama za zády a čelí mu statečně, celou dobu se drží na svých, i když občas padne na všechny čtyři. Nu a konečně Logický závěr. Potom nezbývá než utřít pusinku, usmát se, jestli náhodou něco nezbylo mezi zuby, poděkovat, ujistit se, že se to video nikam nedostane (Néé, to mám pro sebe) a hurá zpátky do běžného života. A jde to i s nízkým rozpočtem! Říkejte si, co chcete, ty lidi fakt dřou, abychom my smrtelníci měli večer co do ruky. ()