Beyoncé: XO

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2013, 4 min

kingik

Kdo byl s Beyoncé při natáčení klipu v lunaparku si asi odnesl větší zážitek než nakonec přinesl nepříliš objevný hudební materiál. Beyoncé zase jednou pořádně nudí a začíná mně být až hudebně nepříjemná. Kšiltovka a podstřižené, nepřirozené blond vlasy má být super image?! Atrakce jako je horská dráha, která je v klipu k vidění, už asi dnes nikoho nenadchne a klip na její možnosti coby uznávané hudební veličiny je dost obyčejný a fádní. V podstatě se v něm opakuje stále to samé. Rozesmátá Beyoncé jde po lunaparku od atrakce k atrakci, okolo stojící lidé si ji fotí a to je asi tak všechno. Písnička má poměrně přemýšlivý text, ale hudebně je to dost nevýrazné a zapomenutelné, než se nadějete. Beyoncé by už hudebně měla konečně pořádně zabrat. Její písničky z poslední doby u mě příliš nadšení nebudí. Snad výjma jednoho experimentálního songu se jedná vesměs o neforemné, utahané a hudebně nezáživné singly, které ani v hitparádách nebudí velkou pozornost. Rozhodně by měla zapracovat na své image a vyhodit okamžitě stylisty. Její hair stying volá po kvalitním účesu a především, pokud možno, tmavší barvě, protože blond háro ji prostě nesluší. Když tak zpětně hodnotím její úspěchy a sedmnáct trofejí Grammy, tak se ptám za co je vlastně vyinkasovala. Za její hudební tvorbu z poslední doby by si nezasloužila nic. Tenhle její singl je opět vrcholná nuda a ještě opatřený nanicovatým klipem, což je vůbec ta nejhorší možná kombinace. Zpěvačka ve všech třech posledních klipech postrádá šmrnc a svoji stylovost, kterou dříve rozhodně měla, vyměnila za podivně nesladěné outfity a navrch přihodila nudné songy. Její případnou další hudební tvorbu mile rád vynechám. Příště bych totiž o jejích hudebních počinech napsal jedno jediné souhrné slovo a sice "sračka" a tak Beyoncé ještě hodnotit nechci. Holka, zapracuj na sobě! Dříve jsi byla dobrá diva. A na tyhle utahané songy se zvysoka vykašli. Jsou hluboce pod tvoje pěvecké možnosti a kvality. Tentokrát ovšem nemůžu jinak než udělit nízké hodnocení. Terry Richardson a Beyoncé je naprosto nesourodé spojení. Mé hodnocení: 20% ()

corpsy

No ale každý potrebuje oddych od šminkárky a vizážistky a chce len trochu prevetrať. Je len otázka, či to príjmu aj fandovia. Ja som to prijal s odretými ušami. A to som len príležitostný poslucháč. ()