One Direction - Midnight Memories

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia, 2014, 3 min

kingik

Samozřejmě se nic nemění. Nadále zůstávám hudebně věrný Marcelu Zmožkovi, Dušanu Grúňovi, Arnoštu Pátkovi a Davidu Královi, a tv Šlágr u mě jede od rána do večera, ALE. Ano, je to tu ALE. Jedno velké ALE, které mě nutí k poslechu homoklád z britských ostrovů. Z ostrovů zavál teplý vítr, drsný severák si to tentokrát nepřekvapivě rozmyslel. Ti hošani mají štěstí, že se nejedná o cukrkandlový song, ale pohodový popík se silným refrénem a celé je to říznuté sympatickým pop rockovým soundem. Bez klipu to slyšet, je docela výhoda. Protože vystavit prdel pětce, kterou zbožňuje každá holka s IQ počínající periody, je opravdu rizikový faktor. S tím klipem se tedy moc nevytáhli. Mně přišel tuctový, nějak chválit ho nehodlám. Ničím neuchvátil. Nezbývá než doufat, že se rozpadnou. Jednoho člena už u(z)tratili, tak by mohl jít do hajzlu i zbytek. A budu dělat, že tenhle chytlavý song nazpíval někdo jiný. Nerad bych, aby vyslali své pyje mým směrem, když jsem jim dal šanci a nestrhal jim jejich hudební (zlo)čin. Kluci, tímto způsobem mně opravdu děkovat nemusíte. Pošlete raději mým směrem zástupy vypatlaných kundích slečen, které po vás šílí. Já vám s nimi mile rád pomůžu. 60% ()

Kosmik 1 odpad!

A já myslel, že éra těchhle rychlokvašek chlapeckých skupin skončila někde na konci devadesátých let. A ejhle ono se to pořád a pořád vrací. Nesnáším tupé vykrádání starých dobrých songů, které tihle "borci" totálně pizdí. Ale teenky z toho můžou provlhnout koberec, budiž jim to přáno. 0% ()