Svatební cesta

Novomanželé Paul a Bea vyrazí na svatební cestu k odlehlému jezeru, aby si tu užili trochu romantiky. Brzy po příjezdu najde Paul Beu uprostřed noci v lese, zcela zmatenou. Bea se mu začíná vzdalovat, chová se čím dál podivněji. Paul pomalu tuší, že té noci potkalo Beu v lese něco mnohem děsivějšího než jen pouhá náměsíčnost. (Cinemax)

sitans

Asi tak po roce a půl jsem se rozhodl, že se podívám na nějaký horor. Po této blbosti si s tímto žánrem asi dám opět delší pauzu. ()

Richie4422

Príjemný jednoduchší film. Skvele vykreslený pozitívny vzťah mladomanželov a postupné zmeny, ktoré nastanú po danej temnej udalosti. Od toho momentu filmom preteká hustá atmosféra vzdialenosti, neznáma, nepriateľstva, nechcenosti, odcudzenia a šialenosti. Ku koncu filmu aj tieto pocity gradujú a pridáva sa k tomu napätie a mysterióznosť. Ja som spokojný aj so záverom a film som si veľmi užil. ()

endymion

Až na tu gynekoligickou ambulanci je jediným pozitivem filmu fakt, že konečně uvidíte, co ukrývá divoká eskymačka lorda Sněha pod kožichem... ()

Fundelot

Nechala jsem se ovlivnit nízkým hodnocením a Honeymoon si pustila s tím, že ho využiju jako kulisu k usínání.. Po dvaceti minutách už jsem film sledovala s očima na vrch hlavy a myšlenkou, že v příští hodině rozhodně spát nepůjdu. Už dlouho mě nic tolik nepohltilo! Žádné potoky krve ani "lekačky" na každém rohu tu však nečekejte. O Vaši pozornost se postará mrazivá atmosféra, která postupně ještě více a více houstne, čím blíže má film k závěru, naprostá nepředvídatelnost nadcházejících událostí a výborné herecké duo v podání zrzavé Rose Leslieové a sympaťáka Harryho Treadawaye. Závěr jsem si sice představovala úplně jinak - tohle by mě ani ve snu nenapadlo -, ale ani tak neubírá hororovému dramatu na kvalitě. Klidně si říkejte, že je moje nadšení přehnané, ale já byla prostě "vykulená" od začátku až do konce, takže tleskám a doufám ve více podobných hororů. ()

Allein4

Vcelku ucházející, plusem je kvalitní výběr herců, kteří nejsou úplnými nováčky a hlavně umí hrát. Mínusem pak to, že ač horor, tak zcela bez jakéhokoliv překvapení. Pomalý vývoj tomu moc nepomohl. Ale ano, z toho, jak moc hororový žánr upadl, se dá říct, že tohle patří k těm lepším filmům. 60 % ()

ostre_pero odpad!

WTF? Do polovice filmu napätie, solídna dráma, a potom? To čo malo znamenať? Tá zápletka a rozuzlenie sa k úvodu vôbec nehodili a pôsobili deštruktívne. Očakával som teda priemerný thriller, ale toto prekonalo všetky moje (negatívne) očakávania. Fuj! ()

reccal

Musím se sklonit před nastíněnou hrůzou a bezmocí, jejíž okraje jsou tak dokonale rozmazané, že se vkrádá plíživě pomalu a nenápadně. Chvíle před závěrem podtrhují to, že stačí jeden skvělý režisér, dva skvělí herci a jedno skvělé prostředí, abyste zůstali přimrazení na židli. Závěr samotný ovšem slabota. ()

Ariella

Ani jsem to nedokoukala do konce, přislo mi to takové chatrné. Ale jak čtu ty pozitivní komentáře, možná jsem to vypnula právě těsně před tím, než se fakt něco začalo dít (něco jiného než že manžel škemrá o sex a manželka se vymlouvá, že nemá náladu). ()

Fritaaa

Film si dost dobře buduje atmosféru a to je to, co většině dnešních hororů chybí. Konec, který je nechán čistě vaší představivosti jsem nečekal a jsem za něj rád - bál jsem se totiž neuspokojivého vysvětlení. ()

Neaera

Novomanželský pár se vydává na rodinnou chatu v lesích poblíž jezera na líbánky. V okolí jezera je též spousta chat, tudíž pocit bezpečí na vysoké úrovni. V první polovině filmu si téměř dokonalý páreček užívá vzájemné lásky plnými doušky. Vše je tak krásné až se musí zákonitě něco pokazit. Jednou v noci se novomanželka vytratí z chaty a po hodně znepokojivém hledání je nalezena manželem v lese úplně nahá. Od této chvíle je film čímdál více tajemný, vlastně až do úplného konce nebude vůbec nic jasné :) Napínáček až do konce, dokonalé herecké výkony, atmosféra, celkově nádherná podívaná. ()

ScoRPy

Takhle se to dělá! Minimalistický, atmosferický horůrek v poměrně pomalém, ale zato intenzivním tempu. Stejně tak, jako Rose Leslie říkala Johnu Sněhovi, tak teď může říkat: "You don't know nothing Paul!" ()

KatnissEver

Jemný, poklidný horor se super atmosférou. Nálada se postupně solidně stupňuje, že jsem ke konci ani nedutala. Čekala jsem nějaký větší drama nakonec, ale to by celkový efekt pokazilo, takže palec rozhodně nahoru! ()

Snakefinger

Tenhle film není pro každého už kvůli pomalému rozjezdu. No TGV to fakt není. Ale koncem se to zrychlí tak na Pendolíno když zrovna nemá žádnou poruchu a odsýpá to fakt slušně. Velice. Líbila se mi celková gradace příběhu a jak to tak už bývá, na konci zůstane pár nevyřčených otázek a docela slušná spoušť a něco co se svíjí jako megaspermie na posteli. ()

cozek

Asi nevím, co lidi od indie hororu očekávají, ale hodnotit tohle jednou hvězdou, je zločin proti filmu. Radši deset takových, než další duchařinu. ()

NextOne

Rose Leslie mám rád, ale tenhle film mě vůbec nenadchl. Vůbec nechápu jak se tomuhle filmu muže přiřadit status hororu, když tohle mělo od hororu docela dost daleko. 95% lidí by z té chatky odjelo při první příležitosti, kdyby se dělo něco podivného nebo něco bylo s partnerem/partnerkou. Tady se celý děj pouze protahoval a protahoval, když na konci bylo stejně jasné, že to skončí u mimozemšťanů. Tenhle typ filmu u mě rozhodně dobrý dojem neudělal. ()

Ayax odpad!

Začalo to fajn, ale takto mi sk**viť sobotu.... * za chlapa... Ale ani on to na * celú nedá.... Opätovne apelujem (po x-tý krát)... ANI TOTO NIE JE HOROR ! (iba ak to niekto vidí)... ()

Smashed

Jedním slovem PARÁDA. Tohle je ten typ hororu, kterej dokonale drží mojí pozornost po celou dobu. Prvních deset patnáct minut docela nuda, ale jsem ráda, že jsem dokoukala do konce, kterej je by the way prostě TOP! Takže já jdu spát a doufám, že v oknech neuvidím žádný šajny :-) ()