Nová komédia režiséra Judda Apatowa sľubuje veľmi drsný humor. (Barracuda Movie)

kratajirka odpad!

Tahle herečka je největší škaredice, jakou tam snad mohli obsadit. K filmu: Světlé okamžiky tenhle film má, když kamera zabírá přiteplenýho wrestlera a škrta baskeťáka. Jinak víceméně film totálně o ničem. Nechápu, že tohle někdo natočí a že na tohle někdo dostane peníze. Za Johna a LeBrona dávám dvě hvězdy. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /Amy mi nesedla, délka protahovaná, sexuální scény trapný jako dycky/, + /ale jo, bavil jsem se, docela, Judd si odpustil - kromě závěru - i nějaká ta klišé - aspoň něco/, hodnocení - pro mě zatím vlastně nejschůdnější Apatowovka, docela vulgární, ale i vtipné, LeBron ušel, ikdyž s odřenejma ušima, ostatně jako celej tenhle film ()

Lady_Gaga

Nesympatickou a obtloustlou hlavní "hrdinku" už nikdy víc v žádném filmu nechci vidět. To je jediný důvod proč jsem si zapamatovala její jméno. ()

Ganka

Trochu zvrácený film, ve kterém se ženy chovají jako muži a muži jako ženy. Zarazila mě také ultra asexuální hlavní představitelka, o kterou bych sijá být muž neopřela ani kolo, natožpak něco jiného. Jinak vcelku průměrná romantická komedie bez nápadu, kterých USA produkuje desítky ročně. ()

Oxytocin

NUDA. Tenhle film není ani romantický a není ani komedií. Přeji si, aby byla možnost reklamace filmu (s vrácením peněz), pokud je film sračkou. Za celou dobu jsem se usmál pár momentkám (pozvracené okénko při operaci nebo jak žena popisuje, proč nejede metro a pak řekne, že si dělá prdel a jak to má vědět - "vypadám snad, že dělám u MHD?"). Film jsem si pořídil na DVD a pokud bych si ho měl koupit třeba po shlédnutí v kině, tak bych za něj nedal ani 50 Kč. Ve filmu je několik hlášek, které jsem si pozměnil do reálu při koukání. Amy se ptá na basketbalové exhibici, "jak dlouho tohle potrvá?" (- Ano, jak dlouho se budu ještě nudit koukáním?) ... Amy říká o svém vztahu s doktorem "Měli bychom to skoncovat" (Ano, měl bych skoncovat s celým filmem a obal použit jako rezervu).... a další. Hnusí se mi, když ve filmu pravý herec hraje sám sebe - Matthew Broderick hraje Brodericka, ... a další ... stejně jako B.Willis hraje sám sebe v Dannyho parťácích 2. ... Chápu, že LeBron asi nebude hrát někoho jiného :) Prvních pár minut docela ujde, ale pak to jde strmě dolů. Druhá půlka filmu je úplně na zkrácení. Celkově na jedno shlédnutí. ()

GOTFAN

Já osobně jsem se u filmu bavil. Mám rád Amy Schumer a mám rád Billa Hadru ( Hadera ) a proto jsem to chtěl vidět . A rozhodně jsem se bavil a překvapivě i přes fakt že je to romantika se stand up komičkou co míří humor spíš ženskému publiku , ale i chlapům co berou s humorem narážky a zesměšnění směrem k mužům . Ta hlavní redaktorka a ten její přízvuk ( Carsei Lannister styl :D ) . A víte co nebudu se tajit tím že mi u toho měklo i srdce , taková klasická romantika , ale o dvou lidech co k sobě zdánlivě nesednou , ale díky chápavosti doktora vlastně ten vztah jde dopředu i s faktem že ta holka je celkem magor ale cute magor . A líbí se mi že ten doktor je právě ten zástupce těch chlapů co jsou citlivý a od začatku to byl on kdo pro to udělal hodně a ona ho jen chtěla na prvním rande vymr.at . Prostě klasická romantika ale přesto jiná :) A taky je to hodně weed podporující jako Amy sama i obsazení Method mana značně potěšilo :) A i Radclife ( možna pišu blbě :) ) si střihl fajn roli :D ()

tepok

Zbytečně dlouhá ani komedie, ani romantika. Amy Schumer má být jedna z nejlepších komiček dneška, mně tedy nepřišla vtipná vůbec. Ani vedlejší postavy to opravdu nezachránily. Nechápu, že známí herci a sportovci do toho filmu šli. 1,5* ()

sadsammy

Dobrá romantická komedie. Moc nekoukám na takovyhle filmy a mohu jej hodnotit pouze jako líbilo se mi nebo ne, třeba za dvacet minut komedie klidně to mohu vypnout, protože to mě přijde příliš stupidní. Ale zrovna tento příběh holky, která jenom paří a pracuje nic jiného nedělá nemá žádné koníčky ani zájmy tak říkajíc "zóna komfortu", který by měla překonat jak si myslí ostatní, mě zajímal, možná protože měla jsem nějakou podobnou situaci. Hra herců průměrná a nic vynikajícího. Takový dobrý film s popcornem v rukou a s polštářem před televizí. ()

novembrs

Ok takže tento film bol dosť zlý. Amy Schumer a jej vtipy sú bohužiaľ slabé ako čaj, ale ocenila som Billa Hadera ako romantického hrdinu, čiže na jednu stranu musím vyjadriť rešpekt pre Schumer že videla Billov sexepíl a atraktivitu, čo mi okamžite spríjemnilo celý zážitok. Finálna scéna je samozrejme highlightom práve kvôli Billovi a to je asi tak všetko. ()

peproch

Já tedy mám trošku jinou zkušenost s ženami typu Amy, (Amy Schumer ). Tady v té komedii, kterou si sama sobě napsala a odehrála hlavní roli, která se mi moc líbila mimochodem, se promiskuitní, trávu hulící a dost pijící Amy, která kromě své bezprostřednosti oplývá jen spisovatelským talentem, nakonec polepší, prohlédne svou panovačnou zbabělost dát život do kolejí sebekontroly, kázně a oddané lásky. Takže je to komedie, dobrá, podle mě, ale v životě to bývá obráceně, tyhle holky se nezmění, dokud jim zdraví bude sloužit, a čekat skvělí profesionální kluci taky nebudou. Ano, rozhodně se koukejte, pokud vám je víc než šestnáct. ()

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (viac)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (viac)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (viac)