Lou Fanánek Hagen - Krysy snad jí lapnou

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 1994, 4 min

Jara.Cimrman.jr

Násilně našroubované texty na staré hitovky mi příliš nevadí, když v sobě mají dostatek vtipu. Jenže v tomto případě je to spíše tragédie a nekonečně opakované výkřiky opuštěného byznysmena "Krysy snad ji lapnou" mne tedy vůbec nebavily. Takže ty hvězdy jsou spíše za hlodavce, z nichž mne zaujal zejména krysí švihák Jürgen. ()

MM_Ramone

Toto nie sú Tři Sestry, ani žiaden Hagen Baden, toto je Fanánkov sólový projekt. V roku 1994 spolu so svojim kamarátom Františkom Sahulom natočili album cover verzií piesní starých punk rockových skupín. Song "Krysy snad jí lapnou" pochádza od anglickej kapely P.I.L., ktorú založil John J. Lydon (Johnny Rotten) po rozpade Sex Pistols. V originále sa volá This is not the Love Song. Česká verzia je súčasťou hudobného albumu Stará Kovárna aneb konec punku v Čechách. Bol ku nej natočený aj video klip. Lou Fanánek Hagen v ňom vyzerá ako zlatom ovešaný cigánsky vajda s copíkom a knírom pod nosom. *** ()

PKD

Ing. Vladimír Moravec co žere Herbertovu Dunu (to jsem se dověděl kdysi z Pevnosti) to tedy vystih! Tomu říkám totál náhul. ;-))) ()

milwaukee

Fanánek vypadá úplně přesně jako většina kontroverzních podnikatelů v devadesátkách. A písnička je hodně dobrá, byť originál "This Is Not a Love Song (Public Image Ltd)" přece jen hodnotím o fous výš ()