Tři sestry - Venda

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 1999, 3 min

Jara.Cimrman.jr

Duet Františka Moravce s Veronikou Borovkovou, tedy Fanánka se Supicí, je naprosto skvělý. Stejně tak mne baví text, ve kterém bambule v zánovních Nike trenýrkách zahlédne hudrovadlo, ale ten klip je celkem nudný. Obraz rozdělený na dvě a posléze na tři části nabízí rozhodně větší možnosti než je pohled na asfalt, motorku a zpěváky. ()

MM_Ramone

Pieseň "Venda", ktorú v roku v roku 1999 zaradila pražská kapela Tři Sestry na svoj deviaty oficiálny štúdiový album "Soubor kreténu" je cover verziou songu "Candy" od legendárneho rockera Iggy Popa. Je súčasťou jeho sólového albumu "Brick by brick" z roku 1990. Dá sa povedať, že je to jeho najväčší mainstreamový hit. Naspieval ho ako duet s americkou speváčkou Kate Pierson. Je to fakt veľmi dobrá skladba. No a v českej verzii, v podaní Troch Sestier, je to takmer lepšie ako originál. Ak nie lepšie, tak dozaista zábavnejšie. **** ()

PKD

Plný počet za song. Ten mě tenkráte na vojně tak dostal, že jsem se dopídil (páč jsem to nevěděl) že jde o cover verzi a rovnou Iggyho Popa;-))) Ten by čuměl!;-) Song pochází z pro mě totálně the best desky 3 sester vůbec. P.s. zde jsem po1. slyšel Supici Verunu a zjistil, že má moc pěkný hlas. Šak taky od této doby ji principál Fanánek začal více využívati v této oblasti, což je jen dobře. ()