The Trip to Italy

Dvaja poprední anglickí herci, komici Steve CooganRob Brydon, boli opäť požiadaní britským magazínom "The Observer", ktorého špeciál vychádza v nedeľu, aby pripravili recenzie a kritiku ku šiestim reštauráciám, tentoraz v Taliansku, krajine dobrého vína, gurmánstva, nádhernej prírody a prekrásnych žien. Navštívia Ligúriu, Toskánsko, Rím, Amalfi, Sicíliu a Capri, kde sa navzájom doberajú nad špičkovo a precízne servírovanými chodmi jedál, robia si žarty z iných hercov a koketujú s nádhernými sexy recepčnými. Pritom však v odlúčení ich obrovských apartmánov s malebnými výhľadmi na krajinu vedú svoj tichý a smutný boj s ťažkosťami zo súkromných životov. (sochoking)

terunka003

Cestovatelské, ukecané, italské × místy trapné, nijaké, dost zívající, opakující se. Kluci trošku zadrhávali v zábavě, imitace známých osobností se dost opakovala, nějaké jejich problémíčky ve vztazích vesměs také. Jídlu a Itálii se bohužel nevěnovali tolik jako v prvním díle Velké Británii. Každopádně dovolená to musí být super. Do třetice je snad už nikam nevypraví. .. no nic, zatopím si, a budu si myslet jak se mám skvěle.. ()

kaylin

Ta Itálie je zde krásně ztvárněna a dívat se na to jídlo, to je prostě skvělé, jenže na to se můžu dívat i v jiných filmech, nejlépe přímo zaměřených na vaření. Jsou zde místy krásné scény, ale samotní protagonisté mě tak moc nedostali. Snad kdybych viděl seriál, měl bych k nim vztah, ale takhle... Nesmál jsem se, i když některé imitace rozhodně nebyly špatné. Hlavně Michael Caine se mi líbil. ()

Georgex

Těšil jsem se na bláznivou cestu napříč krásným italským venkovem. Dech beroucích záběrů přírodních krás Itálie je ve filmu dostatek, ale to je tak asi vše, co film nabízí. Vše ostatní je totiž šíleně nudné a nezábavné, jelikož veškerý humor je založený na imitování slavných osobností při nic neříkajících rozhovorech hlavních hrdinů. Moje hodnocení 40%. ()

VanTom

Zpočátku jsem se improvizacím dvou anglických komiků (imitujících známé herce a scény z filmů) na debužírovacím výletě po malebné Itálii párkrát zasmál. Bez dějového, natož dramatického oblouku však jejich scénky i přemítání o životě (řekněmež čtyřicátníků plus) vyznívaly čím dál bezobsažněji a hlušeji. Původní seriálový formát půlhodinových epizod ale mohl být fajn. ()

Pítrs85

Tak tohle mi sedlo dokonale, jak Steve tak Rob jsou moje krevní skupina, tudíž jsem jejich rozmluvy a imitace různých filmových legend sledoval s úsměvem na rtech (ten film není žádná debilní potřeštěná komedie, ale prosluněný trip s lehkostí a šarmem Mini Coopera- ano, Mini, Itálie- The Italian Job, ale těch narážek je tam o mnoho víc). Film, co nemá žádný dramatický děj, film, který možná nemá ani scénář, ale o to lépe se na něj dívalo. O to spíš, jestli máte rádi anglický suchý humor a dokážete se naladit na jeho vlnovou délku. Plus samozřejmě bella Italia. Jen jedna věc- gosh, jak já se bojím krize středního věku, co vám po čtyřicítce zabuší na dveře... no ještě mi pár let "bezstarostného" mládí zbývá, che :-) ()

• Steve Coogan, ktorý vo filme stvárňuje sám seba, nosí hodinky značky Blancpain Aqua Lung Grande Date. (dyfur)