Když je kmotr Don Pietro zavražděn, je třeba zaplnit jeho místo v neapolském podsvětí. Vládu převezme jeho syn Genry, který tak využije příležitosti srovnat staré účty. Přeživší ostatních rozkolů, kteří jsou vyčerpáni válčením a obrovským tlakem ze strany policie, utrpěli drastické finanční ztráty a nastolili mír. A zatímco Avitabile zůstává ve vězení další rok, Genny musí vládnout nad severní Neapolí a Římem. Ciro se sice pomstí, ale jeho sny a rodina jsou zničeny. Rozhodne se všechno opustit, odjet do Bulharska a pracovat pro prominentního drogového dealera Valentina. Když se ale Ciro musí vrátit do Neapole, naváže nové strategické partnerství s mladým a ambiciózním Enzem – a v jeho očích znovu zažehnou plamínky, které kdysi pohasly. Enzo se s Cirovou pomocí naučí, jak se stát skutečným bossem a vzít si to, na co má nárok. Pro všechny je to období obrovských změn. Kdysi začínali jako pouliční drogoví dealeři. Nyní rozpínají své sítě nad městem Neapol a hranicemi Itálie. (Cinemax)

subic

Ciro Di Marzio v posledním díle zemře, stejně tak i stará Annalisa 'Scianel' Magliocca a vůbec celá 3. série podobně jako ta 2. je plná "personálních" čistek. Genny Savastano neuspěje v Římě, vrátí se do Neapole, chlapci ze Secondigliana se chtějí rozšířit i do centra Neapole a to není jen tak. ()

DonBraso

Laťka je stále na vysoké úrovni.Jen bych řekl,že zatím nejslabší z třech sérií.Začátek je jako vždy horší,kdy pilot třetí série nebyl vůbec dobrý,kdy se rozloučí i jedna z velkých postav a kupodivu i dosti tápe než nahodí kotvu a drží.Druhý díl se opět rozprostírá a třetí či snad čtvrtý s Cirem,který se odehrává v Bulharsku je nejlepší díl z celé trojky.Od té chvíle tvůrci začnou zvedat plyn,postavy se začínají redukovat a člověk je opět v Neapoli,kde je jako doma.Úplný konec je překvapení jako v prvním dílu,až tomu člověk nevěří,že se doopravdy stalo,protože tímhle seriál znatělně utrpí.Opět musím pochválit skvělou kameru,to je radost se dívat.Herecky bez chyby a seriál si prostě drží kvalitu.Tak už zas jen čekat na čtyřku.Ciao ()

LadyRainier

Nevím, pocity rozporuplné. Celá třetí série mi přijde slabší od prvních dvou dost citelně. Některé hlavní postavy jsou pryč, dle mne velká chyba. Chápu, že asi nepočítali s takovým úspěchem, tak proto. Na pořádný rozjezd jsem pořád tak nějak čekala a on nepřicházel Souhlas s DonBraso - díl v Bulharsku skvělý, pak se mi hodně líbil předposlední díl a zakončení takové divné. Ano na seriál tohoto typu je to pořád super, ale ten pokles je škoda. Tak uvidíme, jak to bude dál .-) ()

hony23

Konečně série, která mě chytla hned od začátku! Naši hlavní 2 hrdinové, kteří jediní přežili od počátku až do 3 série, se ocitají na úplném dně. To je vede k tomu, že zapomenou na staré sváry a společně se pokouší znovu postavit na nohy. Občas dokonce v sobě najdou špetku lidskosti, už to nejsou jen přes mrtvoly kráčející gauneři, byť k Mirkům Dušínům mají stále na míle daleko. ()

motyka52

Opět vysoký nadstandard, řemeslně skvělé, atmosféru to pořád má a zajímá mě, jak se to bude vyvíjet. To je vlastně všechno, co člověk může od seriálu chtít. Pokud bych se v tom chtěl rejpat, pak bych řekl, že to začíná být trochu kolovrátkovité, dá se v tom vysledovat stále opakující se mustr - spojenectví, zrada, pomsta. Takže se sice těším na další sérii, ale zároveň se asi už těším i na to, až to skončí. Jestli to dává smysl ... ()

LoArmistead

Absolutní jízda od prvního do posledního záběru. Už první dvě série byly skvělý (až na první polovinu 1. série), ale třetí zvedá laťku do absolutna. Je tu všechno co v prvních dvou, plus jsem se konečně dočkal klasických starých mafiánských rodin, které zde vidíme coby soupeře Cira, Gennara a spol. Zajímavostí je, že hlavní linka série není žádná filmařská fabulace - neapolská Camorra se v současnosti skutečně potýká s tím, že jí vyrostla velká konkurence v podobě gangů mladých, agresivních gangsterů, kteří se prohání ulicemi na motorkách a nedbají na desetiletí platná pravidla. Třetí série tak má všechno - skvělou hlavní linku i dílčí zápletky, skvělé nové postavy, zvraty, násilí, uvěřitelnost, emoce, atmosféru. Jasně, najdou se i nějaké drobné chybky, ale u takovéhle pecky jsem ochotný přimhouřit oko. ()