Ciro, Enzo a ostatní hledají nové spojence a Genny se nezdráhá nechat jednoho ze svých lidí proniknout do nepřátelského tábora. Nunzia se snaží pomstít smrt svého manžela. (HBO Europe)

Faustka

Gennaro se rozhodl infiltrovat Cirův klan svým vlastním „zrádcem“. Dona Nunzia chce pomstu za svého zabitého manžela, řečeného Gentleman: „Nenávist je jako hlad pro toho, kdo neměl co do úst. Když ji nenakrmíš, sežere tě.“ Pro Azzurru je syn Pietro to nejdražší, začala proto jednat, ovšem trochu pozdě, málem přišli oba o život. Jejich ochránci zaplatili životem a Azzurra se synem se zachrání útěkem k manželovi. Fernando dává echo Gennarovi, ale byla to past. Nad mrtvolou přijímá Gennaro hovor od Cira. „Víš Gennaro, myslel jsem si, že jsem mrtvej. A tys mě přiměl narodit se znovu.“ ()

Hombre8

Je s podivem, jak mladí, jinak inteligentní a protřelí lidé zapomněli, co jejich otcové a dědové věděli. Mám o Jindru trochu obavy. Ciro je ve velké strategické výhodě. Nemá Azzuru. Snad se z Jindry stane opravdový boss a pochopí to dřív, než mu vystřílej všechny lidi a připraví ho o všechny prachy. Hoši s luparama nikdy nebyli žádní ajnštajni, ale aby si nechali poroučet od podpantofláka..? I za tyhle hlouposti ve scénáři hvězda dole. Krteček pro Cira? Nu... Jinak to ani dopadnout nemohlo. ()