Bratři Levanteové a 'O Galantommo spojí své síly proti Gennymu a vůdcům Secondigliana, kteří přešli na jeho stranu. Genny má však protizbraň. Ciro mu mezitím oznámí, že se vrátil. (HBO Europe)

Faustka

Genny přestal poctivě podnikat a vrátil se k tomu co mu jde nejlíp, ke zločinu. Ciro vstal z hrobu a začal shromažďovat „své bratry“ v čele s Enzem, který na něj valil zbylé oko jak na ducha. Krásnoočko dolejzá za Gennarem, což se mu krvavě nevyplatilo. V minulém dílu si Gentleman značkoval území, div že Gennymu nepomočil boty a to neměl dělat. Teď přišel o velkou zásilku drog a nakonec i o život. Když k tomu připočteme, že Gennarův spojenec Mistrál vystřílel zbytek Levantova klanu, moc postav nám v seriálu nezůstalo. I Grazia Levantová už to má za sebou, odmítla být „donou Mníškovou“ se slovy „hnusíš se mi"! Vůbec se jí nedivím, takový pidiskřet! ()

Hombre8

Hmm. Tak kromě Mníška došlo na všechny a pro jistotu si ta dáma, co vždycky ví, kdy má přijít, ještě sebou vzala i Levantovy. Ciro se taky nedal zahanbit a začal rovněž úřadovat. Trochu moc mrtvých na to, že je to teprve čtvrtý díl. Koho budou masakrovat v těch zbývajících šesti? ()