Začínající 70. léta dvacátého století. Britská tajná služba dostává od přeběhlého plukovníka KGB informaci o připravované rozsáhlé ruské operaci s kódovým označením Sklo a vytvoří uzavřenou pracovní skupinu, která se jí má zabývat. Do hry ovšem velmi záhy vstupují morální dilemata, vzájemné řevnivosti a soukromé agendy jednotlivých aktérů.

Britská šestidílná špionážní série Hra svým zpracováním a atmosférou odkazuje k mistrovskému špionážnímu thrilleru Tomase Alfredsona Jeden musí z kola ven (2011), natočenému podle literární předlohy Johna le Carrého. Kromě propracovaného scénáře Tobyho Whithouse – v jehož podání každá epizoda představuje relativně uzavřený celek, na jehož konci se otevírá zcela nový level celkové hry – série vyniká dokonale navozeným retro pocitem a zvláštní melancholickou atmosférou. (Česká televize)

subic

Sedmdesátá léta a operace MI5, která chce rozkrýt ruskou operaci s názvem Sklo. Retro seriál velké a mocné BBC a jednu z vedlejších rolí tu má Brian Cox, proto jsem to chtěl vidět. A stačí to? Ani ne, nuda a zmatek, mě stačilo vidět jednou. ()

jfaba

Špionážní minisérie (mě stopáž vyhovovala), kde jsou všichni podezřelí, a kde nakonec nikdo "nevyhraje". Malé plus pro ČT2 za uvedení. Ale BBC má lepší kousky. ()

PamelaJJK

Zas jako nějakou tragédii bych to neviděl. Ba naopak. Bavila mě celková vizuální stránka, kdy to skutečně působilo jako sedmdesátky. Casting byl, aspoň pro mě, parádní. Na některé postavy jsem si musel zvykat déle, některým jsem přišel na chuť hned. Skvělý hudební doprovod. Děj OK, zpočátku čitelný, ke konci možná až přehnaně a směšně komplikovaný. Druhý díl mi přišel jako hodně slabý (úplně jiná liga, než zbytek seriálu), ale celkově spokojenost. ()

Majuar

Naprostá paráda. Špionážní seriály/filmy z prostředí studené války mám ráda, neustálé napětí také a ty zvraty... Nádhera. Celých 6 hodin jsem zhltala a nestačila se divit tomu, co se mi odehrává před očima. Prostředí dokonalé, tady asi rovněž nemám, co bych vytknula, herecky velice slušné. Potěšilo mě obsazení Jonathana Arise, který společně s Shaunem Dooleym a Paulem Ritterem obstarával určité odlehčení situací (ano, je to drama, ale několika pobaveným uchechtnutím jsem se díky nim neubránila). Prostě pokud hledáte kratší seriál/delší film, jenž vás vtáhne do děje a nenechá vás ani na chvíli klidnými, pak sáhnout po The Game není vůbec špatný nápad. ()

Soth

Slabsi nez the Company. Na vine je predevsim prekombinovany dej. Ale fanousci zanru / fanynky herce co vypada jako Cumberbatchuv bratranek se v tomhle urcite najdou. Jedno shlednuti stacilo. ()

karnifex

Celé je to velmi stylizované - gesta, kulisy, architektura.. A především je to "kůl retro". Já jsem to moc neocenil, ale hipsteři si jistě přijdou na své.. ()

Bluerider

Rozpaky a zklamání. Ze začátku to všechno vypadalo dobře - kvalitní herci, retro atmosféra začátku 70. let, oldschoolová špionská zápletka s mrtvými schránkami a spícími agenty... a pak se to pokazilo. Příběh začal množstvím zvratů, vražd a nepravděpodobných situací (elitního dvojitého agenta ve vedení MI5 řídí démonický ruský zabiják, který pobíhá po Londýně, ukazuje se agentům druhé strany a po libosti střílí nebo podřezává koho ho napadne) připomínat spíš nějakou epizodu Profesionálů, než poctivý špionážní film ve stylu mnohokrát vzpomínaného Jeden musí z kola ven. Škoda. ()

ABC1

Už jsem viděla od BBC lepší věci; tenhle miniseriál mi přišel trochu překombinovaný a nevěrohodný. Herci dobří, ale až na hlavního hrdinu necharismatičtí, výjimkou je matinka zástupce oddělení, to byla figurka k sežrání!! ()

Kreptry

Seriál pro mě nemá žádnou chybu. Líbí se mi prostředí, líbí se mi výkony herců. Jediné mínus, které mě vážně štve je, že v dabované verzi jsou vystřižené některé scény, které v originále jsou a jsou také poměrně důležité. Ale to na hodnocení nic nemění. ()