Jak si přeješ

(amatérsky film)
Celý film
Krátkometrážny / Horor
Česko, 2013, 3 min

Hororový příběh o tom, že pokud někomu přejeme něco zlého, může se to obrátit proti nám samotným. (korbitch22)

Celý film

Daji

Jasná vykrádačka samary, ale přimhouříme oko, protože .. přece jen, atmosféru to mělo, i když s kapku více nedomyšlenou pointou. S takovou by, jak již zmínila jezinka, bylo všude přezombíkováno. A to já nerada. Jinak, nemělo by být na soutěžním videu alespoň něco slyšet? .. Hvězda navíc s nadějí, že příští rok se tvůrce buď rapidně zlepší, nebo se půjde věnovat bohulibější činnosti (jsem pro druhou variantu). A tipy? Umývač nádobí nebo pisatel ROMánů pro muže.. ()

stration

Přátelé, vždyť to není tak hrozný. Viděl bych to na takovou kombinaci The Box a Nenávisti. No, jistě, je to amatéřina, trochu se mi to zdá i jako odfláknutý. Připadá mi, že filmeček musel vzniknout za strašně krátkou dobu. Určitě by se i v té minutě dalo víc pohrát. Na konci je celkem sympatická hudba. Objektivně to asi na ty tři hvězdy není, ale určitě si to zaslouží trochu povzbuzení do budoucna. Třeba někdy vznikne opravdu něco, co bude mít delší stopáž, bude to víc originální a víc to zaujme. Uvidíme. ()

SOLOM.

Vždycky jsem přemýšlel nad tím, že vezmu svůj chytrý telefon, nebo fotrovu kameru a natočím se u toho, jak popíjím gambáč a kouřím na pohovce, nebo jak klátím starou v posteli a dám to na net. Hold jsem srab, tak nic z toho nikdy neudělám. Dávám přednost „Radegastu“ …Ne teď vážně…Obdivuju amatérské tvůrce, kteří natočí tříminutové video, hodí ho na stránky „filmové databáze“ a ještě si k tomu hodí sebevědomě plný počet. Asi zapomínají na to, že to uvidí každý, kdo se na to podívá a nebudou to jen jejich kámoši, kteří je za to poplácají po zádech. Když zavřu obě oči – pochválím hudbu, když otevřu jedno oko, vidím snahu napodobit již mnohokrát napodobené, když otevřu obě oči, vidím verbalův úsměvný komentář a na obrazovce „konec“…Za mě kluci 20%. ()

Frajer42

Všichni jste debilové. Až tak zlé to nebylo, tedy minimálně na poměry českého amatérského filmu. Dost se mi líbil například soundtrack, který samozřejmě nebyl vlastní, ale vhodně ho tam umístit s patřičnou hlasitostí dá také pár minut dřiny. Když tak nad tím přemýšlím, tak už se mi vlastně nic moc nelíbilo. Herec a herečka jsou, jak jen to napsat slušně, prostorově výraznější více než by bylo nutné. Herecké výkony ohodnotit nedovedu, protože tam pán pouze sedí a kouří a poté jde, takže bych musel hodnotit chůzi a chůze se hodnotí špatně. Poté tam občas někdo natáhne ruce. To jsou vůbec nejlepší momenty. Nejvíce se mi nelíbila scénka, kdy Míša sedí, prohlíží si ošklivou fotku a kouří ještě ošklivější cigarety. Ta smrděla ryzím amatérismem. Ty zabílené ksichty měly zřejmě udělat nějaký dojem, ale z mé strany žádná přízeň a navíc už jsem to viděl v nějaké japonské sračce. A ta Samara nebyla žádná Samara, vy retardi. Kdybychom se řídili heslem, že každý kdo má hnusné černé vlasy v ksichtě je Samara, tak všichni přiblblí metloši jsou Samary/Samarové. V souvislosti se zabílenýma ksichtama se mi mlhavě vybavuje, že někdo podobného vzezření byl v té japonské ptákovině přítomen taky. Na obranu autora musím říct, že tohle bylo mnohem lepší než ten japonský odpad. Řekl bych, že to bylo především zapříčiněno tím, že to bylo mnohem mnohem mnohem kratší. A co ta horská kola v pozadí? Co si na tom dát do příště záležet a filmové prostory trošku upravit, či vyměnit? Dále musím poukázat na hospodskou scénku, která je také neuvěřitelně sprasena. Nejen, že si děvčata povídají naprosté sračky, přičemž prohodí asi dvě věty, ale ty sračky nejsou ani pořádně slyšet, neboť zvuk samozřejmě zachycuje kamera, respektive snaží se zachytit. Příliš na amatérské filmy nekoukám, ale z toho mála jsem viděl i větší sračky. A nerad bych tu byl za úplného zmrda, takže * sem nahodím. A zároveň veřejně slibuji, že až si najdu čas na tvorbu vlastního filmu, tak ten bude rozhodně lepší! O moc lepší! Dokonce bude tak moc dobrý, že všechny ostatní amatérské kousky jejich tvůrci s hanbou z této databáze odstraní. ()

MessiM odpad!

Já bych si teda přál, ne nutně v tomto pořadí, aby byl světový mír, aby kvalita amatérských snímků vzrostla jako nezaměstnanost, aby se u filmů dávalo upozornění jiné než jen hodnocení, co po shlédnutí, může způsobit za zdravotní újmu, týká se psychického i fyzického rázu a hrnek s kakaem. Tohle je děs, když jsem si zde četl komentáře, dokonce jsem zavítal i do diskuze, abych jen letmo očkem nahlédl, co se to tady u všech odstínu hnědé barvy děje, nemohl jsem tomu uvěřit, že je autor tak hrozných snímků, jako je i tento, s úrovní myšlení na úrovni Špílberga. Snímek je hrozný, špatně provedený a nudný víc než nedělní recitování z Bible za zpěvu velryb. Nechápu, jak autor, ať už je jím kdokoliv a odkudkoliv, může mít ego právě podojené kozy, tak vysoko, že dokonce čouhá z mraků, kde by do něj mohli narazit marťani. Já osobně a to jsem obnažený a mám obřízku, bych se za něco takového styděl. ()