Mrazák

• USA Freezer

Robert je spořádaný člověk a zrovna v restauraci oslavuje své narozeniny. Najednou ho někdo srazí k zemi. Probere se v uzavřeném chladícím boxu. Vůbec netuší, kde je a dojde mu, že tady došlo ke krutému omylu.
 Robert Saunders si naposledy pamatuje svou narozeninovou oslavu v restauraci. Teď se probudil v uzamčeném chladícím boxu. Ledová kráska ho obviní z krádeže 8 miliónů dolarů a Robertovi dojde, že došlo ke krutému omylu. Po chvilce zjistí, že není v prostorném mrazáku sám. Společnost mu dělá špatně spoutaný policajt, který snad doplní chybějící článek hádanky. Teplota klesá. Napětí a strach sílí. Zdá se, že mezi zlověstnými zločinci a ledovou smrtí brzy dojde k jednomu z nejchladnokrevnějších zvratů vůbec. (Cinemax)

Enšpígl

Ze začátku to bylo skvělý. Jako divák jsem věděl o celý situaci i postavách úplný hovno a tak slečna paranoia ovládla všechno v dosahu několika kilometrů, jenže pak tvůrcům evidentně došel dech a nevěděli jak z toho ven a tak tam začali dělat neuvěřitelnej kolotoč, postrádající základní principy logiky, vše vyvrcholilo uplným koncem, který bych si neodvážil pustit ani kachnám po mozkový příhodě. ()

Morholt

Robert Saunders je zavřený v mrazáku a parta Rusáků se z něj snaží vytlouct, kam schoval peníze, o kterých nemá vůbec potuchy. A jak teplota klesá čím dál tím víc pod bod mrazu a "winter is coming" se stává krutou realitou, začíná Robert hrát o čas. Docela vyvedená mrazáková taškařice s pomalu chladnoucím McDermottem. Přesto, že se film odehrává na minimálním mrazákovém prostoru, má docela tempo a je zábava sledovat, jak se snaží hlavní postava mezi výslechy zahřát, což je čím dál tím složitější. Samotné rozuzlení je, víceméně, očekávané, ale neurazí, protože sem patřilo jak p*del na hrnec. Za mě dobrý. 60% ()

J-o-k-e-r

Nízkým hodnocením bych se určitě nenechal odradit. Jako krátká jednohubka na nedělní odpoledne ideálka. D. McDermott v hlavní roli skvělý, a hláškujícího zmateného američana, kterého unesou netrpěliví rusáci zvládá skvěle. Divák je napnutý až do konce a neví "kdo-co-proč" a to mám rád. *J. Snigir *. ()

gogo76

Pomerne atraktívna zápletka, ktorá ide v šľapajách filmoch ako Pochovaný zaživa, Saw či Telefónna búdka, kde sa hrdina prebudí na neznámom mieste (tentoraz mrazák) a postupne zisťuje ako a prečo sa sem dostal. Úvod zaujme asi väčšinu, postupne však začína byť konanie hlavného hrdinu trochu prehľadné a predvídateľné. To by ani tak nevadilo. Vadia však nepresvedčivé výkony i konanie takmer všetkých zúčastnených, najmä však dvojice ruských mafiánov, ktorí sa mi zdali pri všetkej mafiánskej úcte zdali dosť "mäkkí". Mal som pocit, že ja by som z neho dostal viac. Záver úplne na prd. Dalo sa z toho vytrieskať podstatne viac a nebola to otázka peňazí. Musí to byť v prvom rade presvedčivé a mňa to bohužiaľ nepresvedčilo. Slabé tri hviezdy a film na jedno pozretie. 50%. ()

Hapretor

Nic naplat - McDermott se snaží, hláškuje o stošest, jde mu to, fandím mu, ale když nejde lidem "v mrazáku" od huby pára, a přitom nám technicky oznámí, že je tam minus 37, je něco špatně, něco tvůrci hodně nedomysleli. Když není platné jedno zásadní pravidlo, které v tomto případě je nutné k uvěřitelnosti situace, a tím podpoření celkové atmosféry filmu, není platného nic a nic mě tedy nezaujalo a nepřesvědčilo. Konec je pak spíš parodií na podobné žánry. Nápad dobrý, provedení dost špatné, nedomyšlené. ()