Brody je mladý, nadějný finančník, který pracuje v nejvyšším patře firemního mrakodrapu. Jenny je asistentka, která pracuje ve stejné firmě, ovšem pouze v přízemí, na oddělení technické podpory. Brody a Jenny se však navzdory všem předsudkům do sebe zamilují a dávají všem najevo, že i lidem z odlišných oddělení, pater či pracovních prostředí to může klapat. (TV Nova)

rikitiki

Nadějný makléř skončí po mejdanu s holkou ze správy budov. Dravý svět velkých peněz a nedbalý svět řadových pracujících, kteří se chtějí hlavně ulejt, se najednou sešel v jedné posteli, a tak to všechno začalo. ___ Sitcom neomamuje originálním humorem, ani charaktery, ale dívatelný je, pokud vám nevadí jeho šablonovitost. Přičemž jako zajímavější se časem ukazuje vztah Brodyho a jeho manického šéfa, nikoliv vztah Brodyho a šťabajzny Jenny. Utnutý po druhé řadě nechává sitcom mnohé situace neuzavřené. SHRNUTÍ: Máte políčeno na někoho z vedlejšího kanclu. ()

Fenris 13

Plný počet bodů. Po neskutečné smršti hlášek a vtipů na konci čtvrtého dílu nemohu jinak. A pak mně do kolen poslalo podepisování listiny v parní lázni. Mansfield je borec, jen by mně zajímalo, jaké doutníky kouří, že se jich tak lehkovážně zbavuje...velikostí vypadají na Toro nebo Churchill, to bych plebsu rozhdně neházel. Tenhle sitcom se povedl, obsazení je mimořádně sympatické. Škoda že to má tak málo dílů. ()

Olík

Pásová výroba, která čas od času prolétne tuzemskými kanály……pobaví, ale žádnou výraznější stopu nezanechá. Tak trochu se roztrhnul pytel. Neranditelní, Máma, Tři kluci a nemluvně, Mladí a hladoví….televize servíruje, divák konzumuje, originalita absentuje. Vejce vedle vejci. John C. McGinley je ve své oblíbené poloze - Skylar Astin pořád věří, že prorazí - Briga Heelan střída seriály aniž by si někdo zapamatoval její jméno. Bill Lawrence má za sebou takové kousky, jakými jsou například Všichni starostovi muži nebo Doktůrci….takže rozhodně umí. I Suterén svou funkci plní, a když nejste zrovna dvakrát nároční, tak jí plní víc než kvalitně….jsou prostě dny, kdy stačí obyčejné oddechnutí a dny, kdy čekáte něco navíc. ()

Stíba

John McGinley v roli šéfa je geniální a jeho vztah a nekonečné konfrontace s Brodym nemají chybu. Celá protikladnost suterénu a horního patra mrakdrapu je pak dalším předmětem mnoha dobrých vtipů a hlášek kde vyniká postava Harvarda, kterého nic nepotěší víc než neštěstí Brodyho. Do seriálu jsem se rychle zamilovat a v každém díle sem se bavil víc než dobře, za mě tedy 5*. ()

Mimomisu

Po prvních osmi dílech zatím slabší tři. Na druhou stranu je to nenáročná oddychovka a co si pamatuju, tak první série Scrubs taky za za tolik nestála. Pokud tvůrci přidají více šílenosti do chování postav tak, jak to bylo ve Scrubs a Cougar Town, mohlo by to fungovat poměrně dobře. Jen škoda hodně nenápadité režie a výpravy, malý rozpočet je dost poznat ()