Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana

Publicistický
Česko, 2013, 20 min

Účinkujú:

Miloš Zeman

Prezident Miloš Zeman mění 65 let starou tradici novoročních projevů a své poselství národu činí dle prvorepublikové zvyklosti o Vánocích. (PetrPan)

Esinti odpad!

Po krátké snaze zamasakovat fakt že miloš nebude po silvestrovské chlastačce schopen fungovat minimálně do večeře příjde dlouhý sebestředný proslov, v němž zeman vytáhne několik svých slibů a vysvětlí že je splnil což z něj dělá něco mezi bohem a chuckem norisem. Bohužel sliby kterými se chlubí dopomohl k chodu republiky stejně, jako kdyby se vymočil v hořícím lese ve snaze jej uhasit. Celkově odfláknuté, zahleděné do sebe podtržené slabou choreografií i hereckým výkonem. ()

Hamar odpad!

Neviděl jsem, ale četl jsem recenzi na infobaden.cz. Podle té nám Milouš začal fušovat do úmění. Nucenou artovost jsem nikdy neměl rád. Jako představitele "obyčejných občanů" jsem ho uznával, ale takhle ne Miloši, takhle ne! Na uklidnění si půjdu pustit Kameňák a radši rovnou jedničku i dvojku! ()

ondysovec odpad!

egoistické vychloubeni jak on všechno dělá dobře .... chyběl mi tam nějaky obecnější pohled a nebo nějaké zamysleni do budoucnosti.. ()

Randall

Herec se nepřetvařoval a sám sebe ztvárnil poměrně věrohodně. Kamera byla dobrá, zvuku bylo rozumět, akorát střih byl poněkud mdlý a 3D skoro nebylo poznat. Také jsem postrádal větší akci a efekty byly vyloženě televizní. Jediné, co mi scházelo, však byla Jiřina Bohdalová, která by měla být součástí každého pořádného Vánočního programu. ()

ArchAngel_ odpad!

Zeman není o politice ale o elementární slušnosti. A protože ji postrádá, byl takový i jeho projev. Jenom by mě zajímalo, zda už někdo sundal prezidenstkou standardu s jejímž "pravda vítězí" si Zeman utírá zadek, což ve svém projevu předváděl zas a znovu. Jinak kamera hrozná, dekorace hnusné, hlavní představitel lidsky odporný a obsahové sdělení neodpovídá realitě. Pravděpodobně zatím nejhorší Vánoční pořad všech dob. ()

MekGajvr odpad!

Herecké výkony za které by se nemusel stydět kdejaký hollywoodský trhák. Miloš Zeman bravurně hraje naučenou roli bez sebemenších chyb. 1 hvězdu ztrhávám pouze za to, že se během proslovu napil. Diváci okamžitě začali přemýšlet nad obsahem sklenice místo sledování Zemanova hereckého výkonu. ()

Khotzilla

Skvělý herecký výkon! A neotřelý scénář - popřát hodně zdraví a pochválit sebe sama by jistě nikoho jiného nenapadlo a nikdo by to asi také v projevu nečekal. Kvalitní příslib do budoucích let... Ale jak praví Randall - ta Jiřina tomu nepochybně chyběla. Nenároční diváci jako xtraper jsou přesto spokojeni, i když po shlédnutí nutno dodat, že ta antitroškovská hysterie, je už ve světle toho poněkud únavná... ()

Exanima odpad!

Miloš Zeman pomyslně vstoupil do mého skromného bydliště, mého hradu, aby mohl bezostyšně urážet mou inteligenci a popřát si (jojo sám sobě, není to překlep) hezké svátky... a já, neb v mém hradu mi nikdo na hlavu kálet nebude, jsem ho pomyslně vyhodil ze dveří přepnutím kanálu. Dokonce tak drze, že jsem se ani neobtěžoval dotknout toho hmyza slizkého rukou a použil jsem ovladač dálkový, k TV přibalený i se dvěma AA články ... Hodnocení Odpad plus Gottova jednička a pár nadávek nádavkem :-) Za rok zas doraž hmyze... ()

Honzyg odpad!

Kdyby to bylo jen součástí komediálního seriálu o špatném prezidentovi, egocentrickém maniakovi a mocichtivém papaláši v jedné osobě, dal bych 5* za výborný herecký výkon hlavního protagonisty. Protože to ale celé není nic jiného než kamerový záznam velmi smutné reality, nelze než zařadit do odpadu a dál si "užívat" tento produkt lži a nenávisti. ()