Laura a její tygři - Big Bang!

(koncert)
Hudobný / Dokumentárny
Česko, 2011, 79 min

Strhující rocková show, kterou viděla i Šanghaj; kapela, jež dobyla jako jedna z mála západní Evropu, výjimečně rozšířená o dechovou sekci; tři Laury na scéně včetně Ilony Csákové; také Jana Amrichová, Lenka Nová, Martin Pošta, Tam-Tam Orchestra a pod jevištěm oddané lauří publikum... (Xtreme Cinemas)

Jara.Cimrman.jr

"Na začátku bylo slovo a slovo je rytmus." Já si ty začátky pamatuju, takže k mejdanu k oslavě pětadvacetin musím poznamenat, že dechy trochu ztratily na energii, novější skladby až tak moc nešlapou a kapela musí diváky učit tančit. To ve svých začátcích nemusela, protože slepí, hluší i nepohybliví se na jejich koncertech spontánně rozvlnili a nechali do sebe tepat energii z pódia. Tady se to zlepšilo až se závěrečným příchodem veteránů, ale do té doby to příliš podařený mejdan nebyl. ()

• Jedná se o první záznam hudební produkce, která byla v české a slovenské filmové distribuci. (VášaVF)
  • Záznam koncertu se stal prvním svého druhu, který byl vybrán mezi filmy 22. ročníku Český lev 2014. (Zdroj: Michal Huvar)
  • Jedná se o záznam koncertu k 25. výročí založení hudební kapely Laura a její tygři. (VášaVF)