Nevyhrožuj

• USA Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood (viac)

Paródia na filmy afroamerických režisérov z 90. rokov, ktorí opisovali príbehy farebných a iných menšín žijúcich v štvrtiach amerických veľkomiest, o každodennom násilí a kriminalite. Všetko sa točí okolo gangsterského života v gete, predsudkov voči farebným, prostitúcii, korupcii polície a sexisme. Ashtray (Shawn Wayans) - čo po ang. znamená popolník - žil po svojom narodení u jeho matky. Ale teraz sa z neho musí stať "pravý muž", ktorého z neho dokáže spraviť iba jeho otec. Preto sa nasťahuje do jeho domu. Znovu stretáva svojich starých príbuzných; jeho bratranca Loc Doga (Marlon Wayans), blaznivú starkú, kamarátov Loc Doga a mnoho ďalších obyvateľov štvrte. Jeho život sa mu zmení, až keď spozná mnohodetnú mamičku Dashiki (Tracey Cherelle Jones)... (demonikus)

noriaki

Spíš podprůměrná parodie, která občas překvapí chytrým vtípkem, nebo trefnou satirou na černochy a různé stereotypy kolem nich. Jestli od toho čekáte bůhvíjakou sofistikovanou sondu na život v ghettu, tak to zase ne. Abych uvedl do situace, tak hlavní hrdina je starší než jeho otec, a scénář z toho pořád dokola ždímá humor. Je to takový typ filmu. ()

drankeryth odpad!

Milujem parodie, ked maju co to ponuknut divakovi, aby ho zabavili svojimi absurdnostami. V tomto pripade sa jedna o prepadak, kde humor je absolutne trapny a nic mi to nehovorilo. Este aj obsadenie kde najviac prevladaju cernosi fakt nemusim. Cernosske filmy nechapem a preto u mna prehravaju na plnej ciare. Pre mna jednoznacne je to zbytocny film. ()

pee-jay

Viděno na VHS z půjčovny in 90's. Přestože to má být - jak se teď dočítám - parodie na filmy, které jsem neviděl, na afro-americký life style, který neznám, a nepřipadám si proto ošizen, je to podle mě nejlepší film obou Wayansů. Ta scéna, kdy babička dostává KO, mě vždy zaručně pobaví, tu bych viděl jako zásadní. ()

DJMaroko

Opravdu šílená jízda film který v našem Gangu (já mí nejbližší kamarádi) zlidověl jako české filmy plné hlášek. Dodnes se na film strašně rád kouknu opravdu hláška za hláškou, které si dodnes v hospodě povídáme. Vřele doporučuji možná by si někteří ke zhlédnutí měli smotnout brčko, aby to pořádně pochopili. ,,Ať mě tam zase daj zahoďte klíč" ()

predators

Jestli nemusíte černochy, tak se tomuto filmu vyhněte. Což možná platí obecně... Ale já jsem poměrně spokojený. Jo, je tu spousta drsných hlášek, které uslyšíte od babiček počínaje, piškoty konče. Jenže několikrát jsem se fakt od srdce zasmál a to už je co říct. Na druhou stranu může mnohým vadit právě ten černošský styl, ikdyž je to jen parodie. Takže to rozporuplné hodnocení docela chápu. 55% ()

• Po skončení záverečných titulkov nasleduje ešte jedna scéna. (figis20)