Řezník: Ta holka v mym sklepě

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný / Horor
Česko, 2011, 4 min

URBAN odpad!

Jsem přímo nadšen že tato sračka se nachází i na tomto webu protože se můžu vyjádřit co k tomuto krásnému dílu cítím takže je to naprostá splodina všeho at už jde o to jak ten klip vypadá nebo co ten chlap " zpívá " nebo co se tam děje a lidi kteří toto ochotně a bez nucení poslouchají jsou asi duševně nemocní . ()

kinghome

Marty je renesanční člověk, umí prostě všechno. Tenhle klip je pro většinu lidí nechuťárna a text je strašnej a blablabla. Tyhle lidi tomu hovno rozuměj, ten text je geniálně vymyšlenej a klip je natočenej skvěle a dokonce i ta holka vypadá, jakoby se jí to vážně nelíbilo :D Prostě Řezníkův neslavnější song a zaslouží si plný hodnocení. První a poslední klip, kterej hodnotim. Samozřejmě pokud se tu neobjeví Noc plná překvapení,Soudní proces a nebo Insane insane od sodomy. To jsou jasný 5* klipy. ()

Vercinix

Řezník je jak Nietzsche. Težký útok na naši míru tolerance a otevřenosti. OVšem pokud ho vezmeme s nadhledem a nezačneme hned prvoplánovitě moralizovat, může nám (mě) dát poměrně dost. Ať tak či tak, nutno přiznat, že na poli svého žánru je světovou ligou. ()

tenebrae86

Řezník je perfektní hororová postava. Text je odpudivý a humorný zároveň, pro někoho možná šokující, ale o tom přece horor je, ne? ()

Drom

Od dřívější tvorby už výrazně viditelný posun v kvalitě zpracování. Scény a především masky se neobyčejně povedly, kamera také velmi překvapila. Tohle je i na komerční poměry dobrá práce. Po hudební stránce žádná změna, ale je patrné, že s nárůstem profesionnality se začíná vytrácet živelnost a punkovost klipů jako celku a i texty jsou (relativně) mírnější a posunuté, stavět jen na šoku, pobavení a vulgaritě nelze pořád. Nemám výhrad, dobře zvládnutá úchylárna. ()

Johny M.

Chytráci jako např. 'kingik' by si měli uvědomit, že Řezník svejma textama nikoho k ničemu nenavádí, jeho texty jsou o věcech co se (bohužel) běžně dějou. Pak by se teda musely zakázat i veškerý krimi/thriller/hororový filmy a seriály, krimi zprávy apod. :-/ ()

IvonaK

Někoho ten klip může vyděsit, ale já se na něj dívám z jiného ůhlu pohledu. Myslím že nebyl nudný a dobře propracovaný a ten děj klipu geniálně ladí k textu písničky. Ta holka v mým sklepě ani neví, že na ní někdo vidí, že nad ní někdo .. :-) Ale samozdřejmě bych nechtěla být v kůži té dívky pokud by to bylo reálné. Ale naštěstí to bylo jen sehrané a slečna za takovou roli musela dostat určitě dobře finančně zaplaceno. ()

Olafson

Sympatický straširybka Martin Pohl, který kromě prodávání triček s Breivikem či Fritzlem (viz http://www.youtube.com/watch?v=hn4mdHNuGPA) svým zábavným počinem především spustil trapnou hysterickou reakci pořadatelů komerční ankety oblíbenosti zpěváků z našich zaprděných luhů a hájů. Pokud už lze nahlížet na některé hudební videoklipy jako na krátkometrážní horory, pak lze asi najít trochu extrémnější kousky viz: http://www.youtube.com/watch?v=uwGvVU8aWaY, http://www.youtube.com/watch?v=F3Njje_lyk4 nebo i třeba trochu komerčnější záležitosti: http://www.youtube.com/watch?v=o7nckqnzvf8 či http://www.youtube.com/watch?v=SnTL1L8a6YI atd. ()