Rammstein: Pussy

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Nemecko, 2009, 4 min

DarthArt

A tohle se mi právě na Rammstein líbí ! Když už video o šukání, tak totálně přehnaný, záměrně stupidní a mačistický a víc péčkovský než cokoli předtím. Zatímco jiní hudební rádoby tvrďáci se snažej tvářit jako Rosenberg a je to komický, Rammsteini skutečně jsou Rosenberg a když péčkovej klip, tak i s výstřikem ! ()

Jara.Cimrman.jr

Nemravná píseň potřebuje nemravný videoklip, aby divák a posluchač pan Nemrava byl řádně uspokojen. Za všechny nemravy z mého okolí musím konstatovat, že se nám to hromadně líbilo, ale přesto jsme bystře objevili jisté mezery v erotické i hudební stránce díla, takže příště očekáváme kvalitní porno v řízném rytmu nabroušených kytar. ()

PinokKio

Dobrej den paničko, tak jsem tady s tím kabelem. Kam ho mám zastrčit? .. Prostě lidová zábava Made in Germany (samozřejmě mluvím o necenzurované verzi, tu bezpřirozenou si nechte pro prťata) ()

cheyene

Pro někoho vrchol nevkusu, nemravnosti a perverzností, pro jiného originální klip, který dodává písničce ty správné grády. :) ()

dex2man

Vzhledem k tomu, že rádi provokujou, s ničím se nepářou a na vše jdou tvrdě a bez skrupulí, bylo jen otázkou času, kdy na tohle láskyplné, růžovoučké ehm.., světem hýbající téma napíšou Rammsteini song, podtržený jak jinak než dostatečně explicitním klipem. So take me now..life's too short... ()

Marek1991

Bláznivé a z veľkej časti zbytočné a aj to som videl cenzurovanú verziu. Rock možno fajn, aj ten text možno nebol až tak zlý, ale ten klip v cenzurovanej verzii prakticky zbytočný a necenzurovanej zrejme poriadne nevmravný, čo ja z náboženského hľadiska veľmi neocením. ()

corpsy

Áno, berme to ako paródiu. Ale paródiu, ktorá sa nielen vysmieva, ale aj rázne zasúva do tých patričných miest. Videná uncesored version. ()

Rocky88

Blitzkrieg mit dem Fleischgewehr, Steck Bratwurst in dein Sauerkraut, aneb děsně vtipná parodie na pornoprůmysl a autostop :) Skvělý song a skvělý klip (samozřejmě ten necenzurovaný - v cenzurovaném není vidět nic). ()

Lukoboss

Po Mann gegen Mann, který už tak bylo celkem na hraně, přichází R+ s mnohem větším kalibrem, a to zakomponováním porna do hudebního klipu. A přestože tento klip ani skladbu nepovažuju za vrchol jejich tvorby, naprosto chápu, proč to udělali. Jednalo se o první singl k novýmu albu a negativní reklama, je taky reklama. A kolikrát ještě lepší a účinnější. No tak prostě hodili do světa tuto prasečinu a hned se o nich mluvilo všude. Takhle se to má dělat! :D ()

IvcaSammet

Vynikající písnička s ještě lepším klipem ... Rammstein vždycky věděli, jak šokovat, a tohle se jim povedlo úplně nejlíp ze všeho! ()