Aaliyah: Try Again

USA, 2000, 4 min

Réžia:

Wayne Isham

Aaliyah, Jet Li

Hudební klip k filmu Romeo musí zemřít (2000) od Aaliyah, ve kterém se objevuje i její herecký kolega Jet Li. (Grimaldi)

corpsy

Nové millenium sa začalo myslím, že kvalitne. Jeden z najkrajších ženských talentov v oblasti hudobného biznisu si trúflo na filmovú rolu, ktorú zdieľala s jednou z najväčších svetových akčných stars. A ich sily sa spojili aj v tomto videoklipe. ()

MissiPippi

Nemohu si pomoct, ale to video na mě působí hrozně komicky. Mám pocit, že to děvče se neumí ani hýbat, ani zpívat na playback, ani se tvářit. A sexy postavička a roztříštěný obraz v zrcadlech to bohužel nezachraňuje. Chápu, že vysmátý Asiat je v souvislosti s filmem, ale bez zhlédnutí filmu to vypadá ještě více uhozeně. Tohle mě zcela minulo. ()

Grimaldi

I přes značnou inspiraci klipu ve finále filmu Drak přichází a povinném obsazení Jeta Li z důvodu propagace filmu Romeo musí zemřít, tak stejně jako u samotného filmu, tak i tady jsem se dočkal jenom zklamání. Píseň sice není z nejhorších, ale všechny zmíněně ingredience spolu dohromady překvapivě vytváří jen nic moc klip, utopený v nic moc hudbě. ()