Foo Fighters - Learn to Fly

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný / Komédia
USA, 1999, 5 min

Ainy

Originální, milý a velmi vtipný videoklip k sympatické písničce :-) A jemuž nějaký pologramotný jedinec, který si založil x mulťáků musel nutně z několika z nich dát odpad ... k tomu není co říct ... ()

Yardak

Learn To Fly je obrovská hitovka z roku 1999 od amerických rockerů Foo Fighters. Velmi vtipný klip, který se odehrává v letadle, ještě podtrhuje tuto pecku. Jasných pět hudebních hvězd:)). ()

corpsy

Špičková skladba, ktorá sa snáď nemohla dočkať lepšieho klipu. Herecké výkony sú v tomto obore topka. A to aj na umelcov ovládajúcich viac hudobné nástroje, ako hlasivky. ()

zdeny99

Mé první setkání s touto kapelou. Hudba mě nijak nezaujala. Je to taková píseň, když ji hrají, tak ji hrají. Zato ten klip na palubě letadla je hodně povedený. Zazářili v něm i Jack Black s Kyle Gassem (pozdější duo z filmu KRÁLOVÉ ROCKU). [279. hodnocení, 12. komentář, 85%] ()

pmusic

Klip, díky kterému jsem poznala kapelu Foo Fighters. Neobyčejně milý a vtipný video, který muselo rozesmát snad každýho. Tady není nad čím přemýšlet.. ;) ()

Ereniss

Když jsem jako teenka ujížděla v roce 1999 na MTV, zrovna jedno deštivé sobotní odpoledne pustili jeden potrhlý klip od kapely, která mě dosud míjela. V podstatě song Learn to Fly odstartoval mojí celoživotní vášeň a závislost na Foo Fighters, která trvá i po těch 15ti letech dodnes. ()

Majo77

Bomba, žiaden klip ma takto nezaujal. Zaujímavý, vtipný a hlavne malo to nejaký ten dej....proste pecka, nenudil som sa ani sekundu. ()