Akčná výhra

(relácia)
Súťažný
Slovensko, 2013, 180 min

Najlepší ranný budíček? Hrajte a vyhrajte s televíziou Dajto! (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone odpad!

Zmanipulovaný televízny hazard. Verejne páchaný zločin. Okrádanie dôverčivých ľudí. Sprostý podvod v priamom prenose. Ožobračovanie vlastných divákov. Dajto! - Hnus! No ale morálnu stránku radšej odsuniem nabok a sústredím sa na túto že vraj súťažnú reláciu ako na filmové dielo, pretože sme predsa na česko-slovenskej Filmovej databáze. Lenže toto nemá vôbec nič spoločné s kreatívnou filmovou tvorbou. Z ulha pohľadu (amatérskeho) filmového kritika je relácia "Akčná výhra" jednoznačný odpad! ()

honajz2 odpad!

No to je něco! Zavolám tam, utratím 50 eur a oni mi je dají zpátky! Jenom abych uhodl ten příklad 4+4, protože ta ženská minule říkala, že 3+3 je 2,58. ()

AxelWers odpad!

Najlepší ranný budíček? Veru áno, nič viac nezdvihne adrenalín ako táto dementná relácia! Neskutočný odrb na ľuďoch, divím sa, že Rada pre vysielanie a retransmisiu ešte nevyrúbila televízii za túto reláciu pokutu jak remeň, moderátorka tam už 10 minút hovorí, že diváci majú ešte 5 sekúnd na to, aby zavolali, časomiera raz ukazuje 3 minúty do konca, potom zastane na nule, ale súťaží sa ďalej, potom sa spustí znovu, potom moderátorka povie, že diváci majú ešte 3 sekundy (o tých troch sekundách žvaní ďalšie dve minúty) tak čo je toto za systém, buď sa určí čas ako dlho sa môže súťažiť alebo nie, inak je to jasný odrb na spotrebiteľa, diváci majú uhádnuť známeho herca na obrázku, na ktorom je Dočolomanský, volajú bársjaké divné indivíduá, ktoré "tipujú" Pántika, Labudu a koho ja viem ešte, jasné, že ide o fingované hovory, ktoré majú nahnať čo najviac ľudí, aby tam zavolali, lebo si hovoria, čo to je za blbcov, že ani Dočolomanského nepoznajú, ináč dovolať sa tam je umenie, lebo zakaždým sa ozve automat, že momentálne nie je možné vás prepojiť do štúdia, ale 2€ za hovor to už zhltne, fakt za takýto odrb jedine basu! ()

cheonsacz

Podobně jako můj komentář u české obdoby této soutěže. Je to zábava pokud nejste člověk natolik hloupý/á, abyste tam skutečně vola/al a provolal/a více než můžete "údajně" vyhrát. Je to lákavé když znáte odpověď, ale nedejte se. Za tu výhru a případné dluhy (a ostudu k tomu) to opravdu nestojí. Mám pocit, že lidé tam volají spíše, aby si užili svých deset vteřin slávy v TV :D ()

ModryPlamen odpad!

Toto je našťastie už bývalá “vedomostná” súťaž, ktorá sa vysielala v pracovné dni na Dajto myslím že v dopoludňajších hodinách. Obsah je viac-menej podobný obsahu barrandovskej relácie Rychlá hra. Napríklad, čo si ja pamätám, uhádnite názov živočícha na tri. Už si nepamätám, aká bola odpoveď, no bolo to čosi tropické čo 99,99% Slovákov nepozná. Žiaden pes či had, pretože toto nie je relácia, kde by vám s radosťou rozdávali peniaze, naopak. Ak sa tam náhodou dovoláte, príde vám mastný účet za telefón. Voláte totiž na drahé linky (0900 xxx xxx, 097x xxx xxx, 098x xxx xxx). Po vysokých pokutách a trestnom stíhaní za oblbovanie divákov sa toto stiahlo z vysielania a nahradilo predajom “kvalitných” šperkov. Neskôr v tichosti zmizlo aj to. Dnes už sú tieto podvody minulosťou a dúfam, že to tak aj ostane. No veštice vykladajúce svoje “múdrosti” na TV8 sa vysielajú dodnes. ()

w.w. odpad!

Súťažná verzia zábavnej relácie "Aj múdry schybí". Zaplatení amatérsky herci volajú do štúdia a hovoria absolútne hlúposti, aby motivovali bežných ľudí (hlavne dôchodcov a mentálne neuvedomelé skupiny) zavolať a minúť svoje peniaze. Ešte nikdy sa nestalo aby sa tam dovolal normálny človek so správnou odpoveďou skôr ako minútu pred koncom keď už výhra spadne z 2.000€ na 150 či 200€. Akčná výhra by mala zaujímať aj políciu - ide o jasný podvod! ()