D12 feat. Eminem & Dr. Dre - My Band

Hudba:

Eminem

Eminem, Proof

ChArLeNe

Tak dlho som toto hľadala. Pamätala som si iba beat, a myslela som si, že je to Eminemová pesnička (*These chicks don't even know the name of my band* no keď D12 skupina nebola až taká známa (aspoň si nepamätám, že by u nás bola), + bola som malá a k inej hudbe než to čo išlo v rádiách som prístup nemala, a poznala som iba tie veľké hudobné mená) + bolo by fajn, keby sme sa dočkali pesničky My Salsa ;) ()

OG_Swifty

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších klipů, který je skvělým přídavkem k již tak skvělému textu. Vlastně mi klipy jako je tento chybí, protože dneska už klipy hýřící vtipem téměř vymizely... Několik velmi vtipných momentů videa je např. slečna s tělovým mlékem z úvodu, "I swear to fucking God that you fucking rock please let me please let me suck your cock!" fanynky, nefungující mikrofony, D12 Janitor room party, nezaujatý fanynky během Proofova verše a samozřejmě i závěrečný moment parodující tehdejší skandál Janet Jackson s odhalenou bradavkou :)) ()

MissiPippi

To už je tolik let od odhalení prsa Janet Jackson Timberlakem? Vtipné video, kde je vidět, že se Eminem nebere tak vážně jak někteří. Výborná věc, pokaždé se tam dá najít trefná narážka. A to prosím nejsem fanynka rapu ani parodií. :) ()