Bitten

Kanada, (2014–2016), 24 h 18 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvorcovia:

Daegan Fryklind

Predloha:

Kelley Armstrong (kniha)

Hudba:

Todor Kobakov

Laura Vandervoort, Greyston Holt, Greg Bryk, Steve Lund, Michael Xavier, Genelle Williams, Tommie-Amber Pirie, Paul Greene, Natalie Brown, James McGowan (viac)

Námět seriálu založen na knize od Kelley Armstrong - Otherworld. Děj vypráví o prvním vlkodlakovi ženského pohlaví na světě - Eleně Michaels, která rok od doby, kdy byla pokousána, pracuje jako novinářka v Torontu. Zároveň se snaží utajit své prokletí před svou matkou a navíc ke všemu ostatnímu je nucena čelit své vlastní minulosti, když narazí na první vlkodlačí útočiště... (iLeGaL)

MakinaB

Hm.... První dva díly nic moc, ale třetí už byl o něco lepší a dokonce se to i rozjelo. Divné je, že se těším na další díl. U hlavních hrdinů jsem pořád zmatená a oni pořád melou to svoje aniž bychom věděli o co go. Jediný koho jsem zatím nepřekousla je Clay, ten chlap je divne a mám pocit, že sám neví co je vlastně zač. No uvidíme jak půjdou díly dál, jestli budu pokračovat nebo se se seriálem rozloučím. ()

DK197

Bitten je pro mě osobně v 1. řadě naprosto povedená drsnější vlkodlačina se skvělým obsazením i scénářem. Vůbec mi nejdou do hlavy některé zdejší komentáře. Bitten je svébytná svérázná i romantická záležitost a já se téměř okamžitě zamilovala do její temnější atmosféry. Ale přítomnost kouzel v 2. řadě mi trochu pokazil dojem. Kupodivu. Vím, že se tvůrci drželi předlohy, jim nic nevyčítám, jen se sem podle mě magie nehodí. Je to zmatené, změkčilé... Ale třetí řada už je zase o chlup lepší. Magie se úplně nezbavíme, ale vlci hrají prim. Až mě mrzí, že tady musím hrdiny opustit. Knížky u nás zatím nejsou.... ()

exaven

Prvé dve časti boli slabé, pozeral som to vlastne len kvôli Laure Vandervoort z "V". časti 3-4 ma celkom zaujali, konečne sa niečo deje, dám tomu ešte šancu. Herecké obsadenie je podla mňa celkom fajn. koniec koncom stále ale len priemerný seriál ktorý by v podstate nemusel mat nič spoločné s vlkolakmi | 50% | 2* | ()

obyč.divák

Tak sem dal 8 dílů -co kdyby.... No ale nestalo se,je to pořád stejně nudné,stejně rozevláté a nemá to žádný spád,všude kam se jen podíváš samej vystajlovanej krasavec a hlavni hrdinka je protivná,nudná,prkená a nepomůže tomu ani když se sem tam svlíkne. ()

kakttus odpad!

Upřímně, nejsem si příliš jistá, co mám vlastně kritizovat. Rozhodně to ale není nic dobrého, protože tento výtvor postrádá jakoukoliv osobitost, zajímavou dějovou zápletku nebo i malou jiskřičku nápadu. Bezhlavě na sebe navršená vlkodlačí a seriálová klišé tvoří páteř tak vratkou, že nemám jinou možnosti než zařadit teto seriál do třídy bezobratlých. ()

Mimi28 odpad!

tot bolo jedno velke sklamanie pre mna, nema to ziadne napatie,hercom clovek ani neveri a oni napisu ze horor,ja teda neviem ale horor si predstavujem tak, ze pri nom nezaspim a neunudi ma k smrti, ani tej fantasy tam nie je bohvieako a jedine co to ma je drama, a nekonecne natahovanie hlavnej hrdinky koho lubi viac a koho menej. Otrasne nieco co kazi oci ()