Mischief Night

• Veľká Británia Mischief Night

Mischief Night rozpráva príbeh mladého dievčaťa menom Emily Walton (Noell Coet), ktorá po autonehode, pri ktorej prišla jej matka o život, trpí psychosomatickou slepotou. Je noc pred Halloweenom a do jej domu sa snaží dostať vrah. Keďže je Emily slepá, môžu ju a jej najbližších pred záhadným útočníkom zachrániť už iba jej inštinkty. (kubqo)

Junys

Emily při auto nehodě přišla o svoji matku a o zrak. Je den před halloweenem a Emily je sama doma. Po chvíli co odjel její taťka pryč tak se jí někdo do stal do domu a není to žádný přítel. Hra na kočku a myš může začít. - Oproti novějšímu dílu je to bomba. Gore scénky, dějová linka taky super. Konec jsem tak trošku předpovídal ale to nevadí. ()

drankeryth

Vyvrazdovacky mam velmi rad, ale tu ich satanzel moc neni. Nepochopil som hlavneho zaporaka, preco dookola pobehoval okolo tej slepej teenagerky ako niekto co nevie co ma urobit dalej. Zabit alebo nezabit? Urcite trpel nerozhodnostou a jeho roztrzite reakcie ma vyvadzali z miery. Mal velke problemy chytit slepeho cloveka, neporozumel som preco tomu tak bolo? Vo filme sa aj nejake ine postavy objavili, ktore aspon roztrzity vrah zamordoval, co je skvele, pretoze inac by to bola slabota v tomto odvetvi hororu. Napinava atmosfera vo filme trosku pokrivkava, co je aj troska skoda. Je to taky priemerny slasher, kde tej krvi ani moc neukazovali, az na par vynimiek, ktore sa dali ako tak prehltnut. Ja davam za tri, ale s prizmurenim okom. ()

CharlieSs

Z nějakého důvodu jsem po prvním shlédnutí (které bylo už celkem dávno, možná dokonce hned jak film vyšel) film neohodnotila, ani neokomentovala. Zjistila jsem to, bo jsem se rozhodla podívat na nějaký již zhlédnutý film. Takže jsem nakonec neměl ani moc na výběr. A k filmu - opravdu překvapivé. Fakt si nepamatuju, jak to na mě působilo napoprvé, ale teď jsem měla nervy v hajzl* z toho děje, z těch výborných hereckých výkonů (asi poprvé chválím hlavní hrdinku) a nečekaně mě MILE překvapil konec. Home invasion je můj velmi oblíbený "druh" hororů a tenhle film se připisuje k těm skvělým. Více takových filmů bych rozhodně brala. Děkuji za zpříjemnění večera. ()

mimozakon

V USandA zase prepne niekomu v hlave a začne len tak pre srandu a fetiš vraždiť. Iný zmysel som nepochytil. Do toho slepá-neslepá holka s utrpenou traumou, ktorá sa ďalšou traumou má akože vyliečiť. Ďakujem, stačilo. ()

Amynka

Tak opět nechápu nízké hodnocení, ale tak já už na zdejší hodnocení už dávno nedávám.. Tenhle filmek mi byl doporučen a jsem ráda, že jsem se na něj podívala :-)) Já home invasion fakt můžu a v tomhle případě jsem byla nadšená z hlavní hrdinky, která byla sympatická a hlavně slepá, takže jsem s ní fakt soucítila, protože představa, že nic nevidím je pro mě děsivá a když by mě do toho naháněl nějakej vraždící psychopat.. fakt solidní psycho.. scény, kdy stál kousek od ní a ona netušila, že tam je, byly fakt geniální!!A ta scéna, kdy stojí přímo před ní.. mazec!! A ve chvíli, kdy se vzchopí a na pomoc si vezme kámošku motorovku.. boží!! A vlastně už po prvních pěti minutách filmu jsem věděla, že to bude fakt dobrý a ne žádná kravina bez napětí, jak zde většina uvádí.. Tak já jsem celkem nenáročná, to je fakt, ale vážně si nemyslím, že to je blbost, která si nezaslouží ani jedno skouknutí! No, takže já se bavila a jelikož je film silně podhodnocen, asi jako většina hororů tady, tak neváhám a dávám 5* :-) ()

petrik11

V poslednej dobe som videl viacero hororvých kájd. Tak toto je pomaly ako z inej planéty. Škrípalo to tam, jasné, ale bolo to pozerateľné. Aj po technickej stránke film nebol odfláknutý, musím preto hodnotiť veľmi vysoko :) ()

Fundelot

Děsit a ohrožovat lidi v jejich vlastním domě není samo o sobě nic hezkého, děsit a ohrožovat slepou holku je ale, sakra, přes čáru. Ještě že už vím, že se na zdejší hodnocení ne vždy mohu tak úplně spolehnout a shlédla jsem tenhle film i přes jeho ubohých 47%. Připravila bych se totiž o hodinu a půl skvělé zábavy s vcelku sympatickými herci (palec nahoru hlavně za Noell Coet, nevidomou zahrála perfektně), ve které jsem byla od začátku až do konce napnutá jak struna. ()