Selena Gomez & The Scene - Who Says

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2011, 4 min

kingik

POZOR! KONTROVERZNÍ KOMENTÁŘ. NEDOPORUČUJE SE, ABY JEJ ČETLI FANOUŠCI SELÍNKY & JUSTÝNA. Kde by tahle písnička byla bez Seleny Gomez. Svým charisma dokáže populární interpretka každý svůj song povýšit na vyšší level, a to platí i v případě "Who Says", který ve své průměrnosti není žádný velký hudební zázrak. A přece si Selena dokáže s písní natolik vyhrát, až je z toho téměř nenáročně vyznívající hitík za doprovodu nenásilně vedeného klipu. Ano, už víme, že Selena je nejkrásnější, když tam zpívá cosi o královně krásy, už víme, že to Justýnovi Pindíkovi dělá pindou bez Bíbra, a krátce před rozedněním po totálně promrdané noci, kdy z nudy, a přemíry semene v obřích varlatových ložiskách, dělá Justýn kvalitní a obří Bíbry z mrdky na svých plakátech rozvěšených kol dokola po luxusně vybaveném pokoji v jeho vile. Selena si zkouší squirting, ale zatím ani po radách kluků z chlapeckých kapel, se jí to stále nedaří. No co, holka si i prdne, když ze sebe tlačí tu mrdku, navíc plakáty visí proklatě vysoko a dostříknout z postele na ksicht Bíbra s otevřenou držkou a trefit se mu do ní, je pekelně náročný úkol hodný cvičeného cirkusáka Humberta. Kámoška Madonna, která je podstatně starší a zaběhanější v těchto sex praktikách, jí jistě poradí, jak pervezně uspokojit svého Džastpindíka. Běžně totiž stříká svým ejakulátem do rozevřených černých prdelí afroamerických tanečníků, kterým pak v klipech vyznává lásku a neopomene se ze své perverzity vyznat, jako třeba kdysi v písni "Justify My Love". Ostatně za svoji schopnost neomylně se trefit do každé černé dupy, si její ejakulát vysloužil přezdívku "Šíp Robina Hooda". A já se těším, až přijde jednou doba, kdy Selena udělá klip, ve kterém to rozparádí nějakou kontroverzí. Tentokrát je nutné se spokojit s pohodovým letním nápěvkem "na na na", který je zřejmě šifrou pro jejího boyfrienda, o kterém koluje všelicos. Já jsem si vyložil to "na na na", jakože se mu sexuálně oddává a dopřává mu i pánský anál ve chvílích, kdy neskládají písničky a stín za noci na stěně ukazuje ohnutého mladého kloučka na čtyřech, kterak mu mladá dívčina Selena dopřává trochu selenu do prostaty, kterou mu obratně dráždí umělákem. Inu, takhle nějak vznikl pojem BÍBR, neboli hustý vous po nástřiku. Už málo se ví, že jeho průkopnící bylo mladé a snědé děvče Selena. Příštím singlem bude duet Seleny a Justýna s názvem "Strap It On". Mé hodnocení: 60% ()