Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2011, 4 min

kingik

Tahle písnička byla napsaná přímo na tělo i hlas Seleny Gomez. Na mě tak působí. V jejím nedospělém fyzičnu je tahle rytmická písnička jednou z těch, které interpretce dokonale sedí. Jednoduchý text je přesně zasazený do melodie v níž se obojí slévá v jeden rytmický celek. V podobných písničkách je síla interpretky znatelná. Její hlasový rozsah perfektně sedí do jednotlivých pasáží, u nichž by v jiném případě hrozila akutní jednotvárná monotónost, ale Selena si dala velkou práci ve výrazovosti a vše důsledně podřídila svému perfekcionalismu. I její image dobře ladí k písničce. Postupně je však od tohoto hitového singlu znát, že od podobných písniček zpěvačka upouští a chce znít více dospěle, než tomu bylo do roku 2011, kdy se na hudební scéně prezentovala se svým bandem příznačně nazvaným The Scene. Touhle písničkou jako by se definitivně rozloučila s tvorbou mladé umělkyně váhavě přešlapující na prahu vyzrálé progresivní zpěvačky. Její posun je od té doby více než znatelný a to směrem k lepšímu. Tohle je připomínka toho, co Selena v minulosti dokonale reprezentovala. V tomhle singlu se opravdu našla. 60% ()

Annden

Takový zvláštní videoklip. Mně osobně sedí perfektně a opravdu se mi líbí. Písnička je sice chytlavá, ale pro mě nic moc. Ale pokud mám hodnotit klip tak u mě 5 hvězdiček. ()