Selena Gomez: Come & Get It

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2013, 5 min

kingik

V průsvitných šatech se Selena Gomez dožaduje uznání zletilosti. Obrazově a kompozičně to není vyladěno a sladěno až tak, jak by si písnička zasloužila. Sytost tmavých nočních záběrů kazí dojem ze záběrů pořízených ve dne. Image interpretky byla zvolena dobře. Ledabyle rozevláté šaty v různých barevných odstínech nenápadně vytvářejí, případně dotvářejí náladu písničky. Kamera krouží v různých úhlech kolem zpěvačky, což vytváří ideální rozpoložení a nejeden záběr lahodí oku. Song má kvality současného r´n´b´ proudu a jeho propracovanost nemusí být na první poslech až tak patrná. Selena už se evidentně a s vervou chce oprostit od toho, aby neustále prokazovala svůj věk svým I.D. Vstup do všech klubů (hudebních) má volný, zvláště když se bude i nadále prezentovat jako mladá slečna, která ví, co chce. Nicméně, ještě stále to není nejideálnější pro opakovaný poslech. Poprvé to překvapí, a to lepší postupně odeznívá, až to horší zůstane. 80% ()

Handle

Selenu Gomez nepovažuji za dobrou zpěvačku, nemá pro mě zajímavý hlas a živě se mi nelíbí. Come & Get It je poměrně i jednoduchá skladba, nicméně je velmi, velmi chytlavá a i klip je podle mě povedený. ()

corpsy

Ostatne nikdy som nechápal tie zbytočné, niekoľko desiatok sekúnd trvajúce zábery ( hlavne v takejto podobe ) na umelcov pred začatím samotného songu. Ale dobre, má to atmosféru nejakého toho videa od Enigmy, ale to je asi tak všetko. ()