Babovřesky 3

• Česko Babovřesky 3 (viac)

Komédia Zdeňka Trošky je úsmevným obrázkom zo života na súčasnom vidieku, ktorá s nadhľadom a komediálnou nadsázkou tak trocha v duchu Slnko, seno sleduje kopiace sa nedorozumenia a súhry náhod, ktoré poriadne zamotajú hlavu dedinčanov. V príbehu nechýba láska, žiarlivosť, závisť, intrigy a taktiež aj vtipné okamihy, v ktorých sa niektorí určite nájdu. Príbeh začína tam, kde druhý diel skončil: Horáčková vybieha z domu oproti mladej dáme, ktorá prišla do Babovřeskov. Miestne drbny, ktoré sa zbehli, v nej spoznali sestru Glóriu. Tá sa (po vzore farára Petra) rozhodla vystúpiť z rádu a zostať v Babovřeskoch. Zápletka sa točí okolo pomsty starostu Stehlíka a miestnych hospodárov Horáčkovej... Do dediny sa vracia kontrolór Dodo. Nie je sám, prichádza s ním jeho manželka, ktorá Stehlíkovi zaistí dotáciu, vďaka ktorej starosta môže poslať všetkých sedem miestnych drbien k moru... Akcia „likvidácia báb" začína. A nad tým všetkým bdie nový farár, ktorý prišiel do dediny nahradiť pátra Petra... (Continental film)

awerto

Ja proti Troskovi absolutne nic nemam. Jeho sluncem zalitou trilogii miluji. Ale tady mu dochazej napady, vykrada se, a uz potreti. Baby neumetelky, tri grazlove horsi nez kdejaky amatersky ksindl. No, Lucie Bila stale Lucie Bila, potreti uz okoukana, kupodivu nejvic se mi libila mlada Vondrajda. Nechapu. ()

machrfery odpad!

Teda, já normálně komentáře nepíšu.....jako, ale před touhle jakože jako kravinou fakt jako varuju. Si asi jako myslim, že Pan Troška by si měl zabalit uzlík se smradlavym sejrem, pitíčkem, a lepšíma pneu, cikánsky se pomodlit a táhnout jinam. V nejlepším případě DO PRDELE. S úklonou....jako... Já. ()

copterfish odpad!

Ten zdeněk troška se snad posral že natočil už 3.díl.A ty díly sou čim dál tim horší.Možná jednou pujdou do kin babovřesky 17,a bude to mít 1%. ()

k.rakonos odpad!

Jednoznacne nejslabsi dil, tohle se vazne nepovedlo, vrchol trapnosti. Po slabsi jednicce a vcelku podarene a vtipne dvojce pad na same dno. Nedokoukano - odpad. ()

eexDon

Für mich - 50%, - /pouťové, nekonečně trapné - hlavně začátek a konec, absolutně odnikud nikam/, + /herecká parta beze změny, občas docela vtipné/, hodnocení - řekl bych konečně poslední díl jednoduché trilogie pouťového charakteru, natočené za domem, v garáži, za 3 odpoledne za 3 litry, ještěže nebude, doufejme, 4.díl, 1. díl vulgární, vtipný, 2. díl nuda, nuda, 3. díl docela vtipný, ale nekonečně trapný ()

BigMen odpad!

uživatel MMR dal 4 hvězdy s tím, že všichni stojíme za velké H, protože nemáme názor. co dodat? hodnotíme film, nebo nás? dobře tedy. ano, odpad. a zase jsem neposlechl. byl jsem varován. no jo. já to rád na vlastní kůži. už dlouho se mě nestalo, abych se zvedl a odešel od filmu. bohužel, v případě trojky to tak bylo. lituji všeho. peněz za lístky, za cestu, ta cocacolu, (předraženou), a za nervy, které mě to stálo. snažil jsem se,nešlo to.naprosté ticho. nuda. prázdnota děje. nikde nic. polák co neumí polsky. to si pamatuji. marně hledám něco, co bych vyzdvihl. nic nenacházím. Troška tohle dílo totálně zabil. bohužel, dalo se to čekat vzhledem prvnímu dílu. ()

kekebreke odpad!

Volné pokračování předešlé jedničky a dvojky opět nepřekvapilo. Někdo tomu říká komedie, mně však toto přijde jako infantilní směska násilně polepených gegů, které se dají sledovat jen po silvestrovském půlnočním přípitku, kdy je člověku vše jedno. Troška asi vsází na úspěchy svého jména, kterým ověnčil ságu Slunce seno atd., což ve své době sklidilo ovace, pravda, kdyby natočil další pokračování, asi by to už taky nebylo ono. Babovřesky jsou zmatené, dějově, výrazově slaboučké a myslím si, že Troška stárne, či by měl spíše věnovat svoji energii spíše pohádkám, které opravdu umí. S tímto odpadem si jen "špiní" své jméno. ()

Beliel odpad!

Oni to nevzdali...a natočili bahno 3. Kdo jim na to dává peníze a kdo na tohle chodí do kina? Dvacet minut a výskok z okna. Ten bolí míň! ()

+sfinx+ odpad!

Co jako to jako má jako znamenat jako? Vtip nula nic, už jen křeč. Záhadou zůstává, jak se mohli jistí lidé k tomuhle propůjčit. To si řekli - schválně si nepřečtu scénář, protože už dva předchozí díly zaručovaly kvalitu a navíc se neodbytně toužím ztrapnit? ()

PORTER44

Herecké výkony hrozný,přehrávaný,pokusy o vtipné scény nepovedené až trapné,naštěstí se občas nějaký ten vtip docela povedl ale moc jich nebylo,celkově slabota znovu už to vyhledávat nebudu. ()

waxtrax odpad!

Ti uživatelé, kteří této věci dali hvězdu mě nezajímají, ale ti co dali odpad a viděli TO celé - ti mají můj obdiv ! ()

tom275 odpad!

Toho uživatele co dal 4* je mi vážně líto. Můj nezaujatý názor je ten, že jsem větší megaultrahypersračku neviděl. Já se divím, že se účinkující nepropadnou hanbou. ()

Lvísrdce

Viděl jsem v televizi a dostal jsem to, co jsem očekával - tedy nenáročnou komedii pro pobavení. Několikrát jsem se zasmál a vcelku jsem se celou dobu bavil. Tedy dle mé metodiky hodnocení nemohu dál méně než čtyři hvězdy. ()

dodo357

Film s názvem Babovřesky 3 je poslední (doufám) část z trilogie od režiséra Zdeňka Trošky. Film vás zavede do malebné vesničky kde se děje spoustu zajímavých ale trapných věci. Podle mě se jedná o lacine pokračování Slunce, seno ale to je jen můj osobní názor. Osobně si myslím že se jedná o jeden z nejhorších filmů co kdy Zdeněk Troška natočil. Dávám tomuhle jednu hvězdičku kvůli důchodkynim které tam dělal "akční" scény. 1/5 hvězd ()