Súmrak a Rue sa dozvedia o pôvode a skutočnom účeli Demerzel. Tellemine plány pre Gaal nadobudnú temný zvrat. Deň na Terminuse konfrontuje doktora Seldona. (Apple TV+)

Martrix

Neuvěřitelná sada hloupých momentů. To lidem stačí tak málo? Spoilery: kam se vytratila téměř neomezena moc mentaliků? K čemu ty tahanice a pěstní souboje? J. Harris je sympaťák, ale to jeho neustálé oživováni...jako fakt? Výlet Cleona a jeho vyšinutí se a ztráta soudnosti....fakt? Pohádka o robotce...? Tohle si Goyer odnesl z knižní předlohy? Srdceryvné rozhodnutí hodit na milence loď...klišé jako prase. Kupka scénáristického hnoje, je tady oslavována jako bůhvíjaký skvost. Masochismus....je ten důvod, proč tohle sleduju. Stejně jako kdysi Vychováni vlky. Čirá touha ublížit mozku. ()

Eywa11

Za úvodnú časť s Demerzel by som dala najradšej milión bodov!🙂Tak sa mi to páčilo, že to zatienilo tie muchy, ktoré nasledovali potom. ()

warrenur

Demerzelina "chamber of secrets" a pribeh, ktory v nej odznel bol velkolepy. Takze ...18000 rokov stary sexualny robot... :) Alchymisticka demonstracia mi prisla trosku zbytocna v dosledku skutocneho obsahu bedni, ale v ramci scenaru epizody pochopitelna. Odkaz jednej AI tej druhej a nasledny "chlad" Demerzel pri odchode mi, kedy "akoby sa riadila demociami", bola zaujimava, ale zrejme to bol len "alarm" tykajuci sa "tajomnej komnaty" resp. jej nedobrovolnych vaznov. Slusna cast. Prekvapenia na lodi u Tellem a rozmasirovanou hlavickou si vyzaduje vysvetlenie, snad nam ho dopraju v dalsej casti. ()