Poté, co se jim zjeví žena, kterou nikdy v životě nepotkali, začne osm kompletně rozdílných lidí po celém světě pociťovat spojení. Slyší, vidí a cítí tak věci, které nikdo z nich v životě nezažil. (hansel97)

Necrotongue

První epizodu seriálu hodnotím jako klasický pilot, který má diváka uvést do děje a seznámit ho s postavami. Vyšlo to tak napůl, poznal jsem nejdůležitější postavy (a že jich bylo), vzhledem k jejich počtu jsem se o nich nedozvěděl nic víc, než pár povrchních informací, příběh mi byl po prvním dílu úplně nejasný, mám sice určitou základní představu, ale to je všechno. I přes tyto připomínky musím přiznat, že mě nápad propojených myslí ze všech koutů Země zaujal a určitě budu ve sledování pokračovat. ()

Anderton

Tak nám Wachovskis predstavujú v tejto hodinovej expozícii všetky dôležité postavy. Niektoré viac, niektoré menej. A neprezrádzajú príliš veľa, aby sme ostali v napätí, čo nového sa o nich ešte dozvieme a ako sa budú prepájať ich príbehy. Akýmsi styčným bodom a ústredným tajomstvom je istá sebevražda jednej krásnej ženy. Niektoré osudy sa zdajú byť zaujímavejšie, než tie ostatné, ale to sa môže v priebehu série meniť, takže uvidíme, pre začiatok dobré... ()

johnsnow

Kamoška mi to odporúčala vraj ak sa mi páčil Atlas mrakov  tak bude aj toto. No a musím povedať, že som po prvej časti lapený. Síce veľa ľudí bude na tento seroš nadávať, že tu máme aj inak orientované postavy ale pokiaľ to je seriál ktorý s tým plánovane pracuje tak je to v pohode (iné je keď to tam narve len tak lebo kvóty) a navyše jak mexický Desperado tak trans blogerka nepôsobia špatne, avšak zatiaľ najsympatickejšie pôsobí Dj-ka, černošský autobusár a tá Kórejka. Plus aj záporák v brýloch (aspoň myslím, že to je záporák) nevyzerá špatne. Koniec celkom drsný a som zvedavý ako to pôjde ďalej ale teším sa a hej tá prcačka s pripinákom tiež vyzerala fajn. ()

choze

Exotičtější a nudnější pilot jsem už nějakou dobu neviděl. Výchozí myšlenka propojení několika jedinců v různých koutech světa je zajímavá, ale pilot nenačrtl ani zajímavé postavy, ani zajímavý směr a neměl ani zajímavější děj. Do dalšího dílu se asi nedokopu. ()

Loki_Six

"Limbic resonance. It's a language older than our species. (DMT) It's a simple molecule present in all living things. Scientists talk about it being part of an eco-biological synaptic network. When people take it, they see their birth, their death, worlds beyond this one. They talk of truth connection transcendence." ()