Nahí a vydesení

(relácia)
  • Česko Nazí a vystrašení (viac)
Ukážka z filmu 10

Jeden muž a jedna žena ponechaní napospas osudu v divočine, bez jedla, vody a oblečenia. Extrémna reality show o prežítí za tých najhorších podmienok v divokej prírode. (oficiálny text distribútora)

salamandrr

až si namlouvám, že jsem drsňák, tak na většinu z toho co jsem zde viděl bych neměl i když oni účastníci dopředu taky nevědí jak moc jim štáb zatopí. Po první sérii mohu říct, že nejdrsnější byla afrika, kde hrozí reálné sežrální divokou zvěří a pak bažina kde účastníci byli několik dní ve vodě neb jim jejich půdo zatopil silný déšť. Hardcore soutěž pro hardcore hráče. ()

gazogazo

Z principu dete do prdele. Poučné.? Ne. Dementní? Ano. Survival s kamerama je Survival o hovnu. Když tam sedí typek s gunem a čeká odkud vyskočí šelma aby ji mohl sundat. Obrazem neprenositelna zkušenost. ()

ANTYCHRYST

Zajímavé sledovat..jak neznámý muž a žena musí 21 dní přežít úplně beze všeho..mají každý pouze jeden předmět co jim je napomocen.. docela mě prekvapila ta cenzura.. :) každopádně pro ně to musí bejt mazec ..bez bot a žádné oblečení.. když v jednom díle chlapek si veme brýle do vody na potápění a lov ryb..a pak jde do moře plavat a řekne že tam nebude že to je nebezpečné že se bojí zraloku,koralu..no všeho... :) :) a frajerka pak sama musí nalovit rybky.. to je síla. 80% mě tahle série baví. ()

MartinTerran

Vskutku hadrcore surivor věcička. Je to dost prostříhané jelikož 21 dnů nacpat do 40 minut není sranda, takže se zde ani tak moc nedozvíte, ale shlédnutí nelituji. Cenzura trochu ničí dojem surovosti a autentičnosti, ale tak nějak chápu. Oceňuji lidi, že do toho šli, i když s jejich skilly bych řekl, že by to měli zvládat lépe, ale bez vybavení to není tak jednoduché. Hodnocení: 62/100. ()

PlysovyMacko

Pociatocne podmienky su dost tvrde, prezit bez nicoho, dokonca bez satov a topanok. Ucinkujuci su vzdy odbornici na prezitie a asi ich motivuje dokazat si svoje schopnosti a urcite dostanu aj vysoky honorar. Je zaujimave sledovat dvoch cudzich nahych ludi s roznou taktikou prezitia ako musia spolupracovat. Necelia nejakym brutalnym prekazkam, zaobstaraju si vodu a ohen. Ku koncu to nevyzera, ze to bolo az take hrozne ale ze to zvladli celkom v pohode. ()

Mikecat

Velmi zaujimavy napad len skoda tej cenzury aspon hore mohlo byt vidiet vsetko :), prezit 21 dni bez jedla, vody, nahy s cudzim clovekom v divocine, v popise chyba ze si mohli zobrat so sebou kazdy 1 vec a ostavaju na jednom mieste, a predtym presli psychologickymi a fyzickymi testami, dobry napad pre farmaceuticke spolocnosti ponukajuce tabletky na chudnutie, tito adepti bez kazdodenneho prisunu potravy schudli v priemere 10kg za 21 dni.. ()

MorraEddie

Nic proti kdo přežije,ale takhle by měl vypadat boj o přežití. Dva naháči se o sebe snaží postarat 21 dní s tím,že na jídlo a pití mají jen to co najdou. Jediné co bych vypíchl je to,že celých 21 dní je v těsnáno do 40 minut. ()

Kinderr

Velice zajímavý dokument (show) o tom jak dva lidé musí vydržet 21 dní v cizím prostředí úplně nazí a s cizím člověkem. Sebou si mohou vzít každý jen jednu věc. Škoda,že je to slovensky,ale i tak to nevadí. ()

+sfinx+ odpad!

Typický americký reality-odpad. To jediné, co to mohlo nabídnout, vycenzurovali. Zbytek nestojí ani za delší komentář. ()