Nahí a vydesení

(relácia)
  • Česko Nazí a vystrašení (viac)
Ukážka z filmu 7

Jeden muž a jedna žena ponechaní napospas osudu v divočine, bez jedla, vody a oblečenia. Extrémna reality show o prežítí za tých najhorších podmienok v divokej prírode. (oficiálny text distribútora)

Ukážka z filmu 7

Lukoboss

Chytl jsem to náhodou v TV a chvilku se díval. Za 1., když se to jmenuje Nazí a vystrašení, tak nechápu tu cenzuru, kdy je vlastně všechno zakostičkovaný a rozmazaný. Tím pádem to postrádá smysl a mohli tam klidně běhat v tričkách. Tenhle záměr "nahoty" jsem nepobral vůbec. Jinak ten koncept je prostě Survival, kterej už známe jakou dobu a nepřináší nic moc novýho. Krom toho asi taky záleží, kdo zrovna v dané epizodě je - já jsem např. narazil na týpka, kterej furt na všechno nadával, měl hlad atd., ale sám neudělal vůbec nic, zatímco slečna chodila lovit, stavěla vor a vůbec všechno. To bych ho tou mačetou asi sekl do hlavy. A hned by bylo maso k dispozici. ()

mira007 odpad!

Nápad vysadit dva nahatý lidi v divočině bez jídla a všeho civilizovaného se dá jistě uchopit hodně zajímavě jako drsná syrová reality show, jenže tahle debilita, která sází hlavně na tu nahotu ( ale protože to je Amerika, tak ji zároveň popírá že neukáže úzkostlivě ani bradavku ) a jinak to nic nemá. Pokud sázet na nahatou show tak radši na pohodičkovou evropskou verzi Adam a Eva, což je taky blbost, ale aspoň se na to hezky kouká. ()

A.Beech

Nahí ľudia musia prežiť 21 dní na opustenom ostrove. Nič originálne, ďalší "survival".......počkať? Povedal som nahí?? Áno naozaj sa v prvých minútach museli "experti na prežitie" vyzliecť DONAHA ešte pred tým, ako vyskočili z člnov. Pričom ani jeden z nich nepoznal vopred toho druhého a obaja si mohli so sebou priniesť len jeden predmet " z domu". Mám rád tieto survivaly, obzvlášť keď ešte k tomu žena, ktorá je celý čas nahá, je sexi! ()

majo25

Ďalší z rady nudnejších 'survival' TV reality dokuseriálov, ktoré nič nové, nič originálne neprinášajú. To, že sú nahí - na to si do niekoľkých minút zvyknete a prináša to iba ten jediný efekt, že je pre účastníkov väčší problem zahriať sa - toť všetko. Viac sa kecá do kamery ako je samotnej akcie. A na to, ako sú účastníci skúsení a testovaní, plačkajú do kamery až príliš. ()

salamandrr

až si namlouvám, že jsem drsňák, tak na většinu z toho co jsem zde viděl bych neměl i když oni účastníci dopředu taky nevědí jak moc jim štáb zatopí. Po první sérii mohu říct, že nejdrsnější byla afrika, kde hrozí reálné sežrální divokou zvěří a pak bažina kde účastníci byli několik dní ve vodě neb jim jejich půdo zatopil silný déšť. Hardcore soutěž pro hardcore hráče. ()