Jogínci

(relácia)
Rodinný
Česko, 2013, 10 min

Není cvičení jako cvičení – zkuste s námi kouzelnou jógu!
Jsou tu zase Jogínci a s nimi vaše oblíbené cvičení, tentokrát na básničky. Napřed budeme dýchat jako pejsci a pak se budeme proměňovat: přitom si protáhneme záda jako kočka, naučíme se stát pevně jako strom a nakonec odpočívat jako krokodýl. (Česká televize)

MM_Ramone odpad!

Na prvý pohľad sa zdá, že joga patrí do oblasti športu, telesnej výchovy, relaxácie, prípadne medicíny a psychológie. No nie je to tak. Joga nevznikla preto, aby si ľudia oddýchli alebo sa uvoľnili, ale vznikla ako náboženský systém hinduistov, aby sa mohli spojiť so svojimi božstvami. Cvičenie jogy vedie k zblúdelej duchovnosti. Takže pozor je to zákerné, okultné svinstvo. Len blázon jej môže vystaviť svoje deti. Je smutné a alarmujúce, že detský kanál českej verejno právnej televízie vysiela relácie "Jogínci", "Jogínci v prírode" a "Jogínci na cestách". Všetko je to veľmi nebezpečný odpad! ()

Gemini

Z mrtvolky v pejska, pyramidu, bojovníka a mnoho dalších bytostí se můžete proměnit jenom tady:) Jestli to funguje? Asi takhle - pokud jsem zrovna doma, odjíždí gauč dál od televize, abych se s naší ratolestí vešel na koberec;) Od úvodní znělky přes povídání o cvičení (třeba s "panem Siddhou":)) a jeho vlastní provádění (s prolínačkami do kreseb zvířat) až k závěrečnému "Namaste" je to příjemný výlet do jiného světa. No a Alžběta Vaculčiaková je poklad, ale to už je naprosto vedlejší;) 90% ()