Traja výtržnícki študenti Adam, Dave a Doofer sú vyhodení z internátu a študentského bratstva Kappa Omicron Kappa (KOK), pretože upadnú do podozrenia, že potiahli finančnú zbierku na večierok. V prezlečení za dievčatá sa pokúsia dostať späť, aby získali dôkaz o svojej nevine. Udalosti však naberú iný spád a všetci skončia na internáte dievčenského spolku, útočisku málo atraktívnych dievčat (keďže naši hrdinovia očividne kráskami nie sú). Plán sa začne definitívne rúcať, keď sa Dave zaľúbi do jednej zo spolubývajúcich a Adam v prezlečení sa zapáči jednému z bývalých kamatátov. Navyše im všetci denne dávajú pocítiť, aká je to slasť byť neatraktívnym dievčaťom. (oficiálny text distribútora)

Homerking

Tři týpci Adam, Dave a Doofer jsou vyhozeni ze studentského spolku kvůli obvinění z krádeže peněz které bratrstvo šetřilo na velkou párty, vědí že existuje VHS kazeta která může dokázat že peníze neukradli, aby jí získali musí se přestrojit za studentky a infiltrovat se do bratrstva, vše ale nepůjde podle jejich plánů. Skvělá ujetá komedie která se mi před časy dávno minulými líbila mnohem víc než legendární Prcičky, moře luxusních hlášek, vtipných scének a bizarního humoru, kdo mě bavil zdaleka nejvíc byl Doofer alias Roberta. ()

renoarko

V podstate je to taká teen-hovadina, akých sú stovky, k tomuto filmu mám však určitú citovú väzbu (ja som sa pri ňom dokonale bavila a dodnes z neho citujem niektoré hlášky). A ešte jedno odporúčanie: Sledujte to len v origináli, dabing to podľa mňa dosť zabil. (Z hlavných predstaviteľov sa stali riadne fešandy, to sa musí uznať) ()

genetique

Podľa mňa to bolo v poho. Jasný otrepaný scenár s romantickou zápletkou, ale niektoré jokes boli celkom na zasmiatie. O hereckých výkonoch tu hovoriť myslím ani nemusíme, ale výber hercov na túto uletenú cvokovinu celkom ušiel. A tie prdelky z druhej grupy tiež stoja za pozornosť. Takže celkom milá uletená komédia. 55%. ()

Brano odpad!

Keď som mal tak 15 rokov tak mi to prišlo vtipné, ale teraz už som to ani dopozerať nemohol. Tento humor už ide mimo mňa. Po väčšinu pozerania mi to pripadalo trápne. A celkovo námet ako trojica študentov sa prezlečie za ženské ma veľmi nebavila. Keby to aspoň nestalo na základoch tých typických a idiotských amerických teen filmoch. Chcel by som vidieť tie ich školy, kde každý deň je len jedna veľká party. ()

Zombo

Tuto do odpadu padající hvězdu dávám Sorority Boys (i český "překlad" je vtipnější než samotný pokus o film..) asi kvůli dvěma, maximálně třema fórům, kterým jsem se chtě nechtě zasmál. Počkat, možná jsem se smál sobě, že se na to ještě dívám a dávno jsem to nevypnul. A čekání na závěrečnou pointu (!!!), která byla jasná pomalu od prvních pěti minut, a když vás při tom řežou těžce podprůměrné, bezduché až debilní antivtipy..., tomu říkám pravý divácký masochismus. Pokud hledáte opravdu pádný důvod, proč zatracovat teen komedie, tak tady ho máte! ()

• Natáčelo se v americkém státě Kalifornie, konkrétně ve městech Los Angeles a Long Beach. (BMW12)
  • Pracovní název filmu byl Dog Catcher. (c.tucker)
  • Absolventi KOK (jako Daveův otec, John Kloss a další) byli všichni členové bratrstva ve filmu Zvěřinec časopisu National Lampoon (1978). Proto je zde také cameo Johna Vernona - nemocný stařík na křesle ošetřovaný Adamem, možná lépe známý jako děkan Wormer ze Zvěřince. (c.tucker)