Denník Dity P.

(relácia)
  • Česko Deník Dity P.
Publicistický
Česko, 2013, 26 min

Originálna kuchárska show, ktorá útočí na všetky zmysly naraz. Keď je varenie láska a naopak... (RTVS)

Oneiros odpad!

Nevím, asi jsem moc náročný, když chci, aby se v České televizi mluvilo česky. Naštěstí není jazyková stránka jedinou slabinou pořadu, takže můžu odpad udělit s celkem klidným svědomím. ()

joelly01

Ta pani kdyz mluvi tak me to zni jako kdyz nekdo zeleznyma nehtama jezdi po tabuli. Ale je videt ze ji vareni bavi a ze vari rada, coz je to co se pocita. Jelikoz je Klenot tzv. "Hobby Koch" s prevelikou laskou k ceske kuchyni a michani stylu tak musim rict ze jidla Dity P. se u nas velmi ujaly. Hodnotit se mi moc nechce, neb jak rikam, jidla vyborna, ale pani prevelice nesympaticka. Jeji styl humoru neni mym stylem humoru. A to opravdu ani omylem. Ondricek neondricek. ()

Fenris 13

Ach jo, Ditu jsem si oblíbil v době jejího šéfredaktorování Apetitu, ale obávám se, že jsem si ji příliš zidealizoval :-) Což o to, recepty jsou dobré, ale samotný koncept a provedení pořadu jsou strašlivé. Neustálé opakování znělky, nespisovná čeština, přehrávání protagonistů.... České televize se svými pořadí stále snaží napodobit západní vzory, ale k pořadům typu Jamie vaří doma jim ještě chybí dloooooouhá cesta. To je nejen jiné hřiště, to je úplně jiná hra. ()

Felisr

Tak jsem se přemohla a díky sympatiím s časopisem Apetit jsem tu jednu hvězdu tedy dala. Jinak nechápu, jak se tato vizuálně i hlasově nesympatická paní / slečna dostala do TV. Formát ve stylu Jamie vaří doma se tentokrát vážně nepovedl. Scénka o výběru ohozu k vaření - k prskajícímu masu na pánvi a barvící řepě si přece nemůžete vzít nic jiného než bílý svetřík a koktejlky - děs. A k tomu ještě příliš častá znělka (byť hudebně příjemná) a třeskuté odhazování pramínku vlasů - téměř jako ironie koketnosti....děkuji, už nikdy více :-( ()

alpeew

Ditu P miluju! Od časů prvních čísel Apetitu (úplně něco jiného než teď) mi padla do oka a díky ní a její bezpostřednosti a lásce k jídlu a vaření jsem se i já naučila vařit a baví mě to. Takže žádná trefa vedle, ale konečně příjemná a bezprostřední osoba. ()

kymla

jako fanynka Nigelly Lawson musím také konstatovat, že ji paní Dita kopíruje. Navíc její mluva je otřesná. (emotivní dort apod.)to se moc nepovedlo.... ()

VojtaMarek00

Me to prijde hodne zabavny. videl jsem sice jen vanocni dil,ale i tak... na nic si to nehraje,sice Dita obcas mluvi priserne nesnesitelnym zpusobem,ale to se da prejit. Skoda ze je tenhle porad na csfd. malokdo si v nem prijde na chut a i pres to hodnoti. anyway,na konci mi chybi neco jako rekapitulace s recepty a tal,proto jen 4*. navic se na to moc hezky kouka a jeste vic to zprijemnuje povedena kamera a jeji vystrih. update: tak,videl jsem uz snad vetsinu dilu. nejlepsi cooking-show posledni doby. to jak strasne mluvi (krasnoucky atd.) pridava poradu takovou prirozenost,fakt hezky se na to kouka, a jeste lip vari. dita je nejlepsi, pet *! ()

Lucius55

Ono to na jednu stranu JE zajímavé a netradiční, ale hlavně kvůli hlavní moderátorce, která mi zrovna moc sympatická není. Ani ne tolik její vzhled, jako spíš barva hlasu a slovník mě někdy přímo odpuzovaly. Ale protože občas vydržím sledovat až do konce, dávám silné dvě hvězdy. ()

Sagisia

...a prznitelka češtiny se usmívá... Ditu miluju už od té doby, co se u pokladen supermarketu Albert rvu o jejich magazín. Pořád mám ale radši Ditu když píše, než když mluví :)) Proto, i když je v pořadu naprosto skvělá kamera a božská kuchyně, to místy skřípe právě díky jejímu projevu a neherectví (to ostatně neplatí jenom u ní). Ale za to, že se s náma podělila o ty nejlepší recepty, který navíc fungujou, budiž odpuštěno... ()

Luswani

Excelentní kamera a celkově zajímavý pořad, jenže to dost kazí otřesná mluva Dity P. Docela škoda, protože kdyby to uváděla nějaká sympatická paní, mohlo by to být o třídu výš. 60% ()

kitram71

Kdybych měla hodnotit úroveň a funkčnost receptů, asi bych dala za 4* - to bych ale hodnotila spíše knižní vydání na jiném webu. Mám-li hodnotit samotný pořad, musím, bohužel, vzhledem k jeho vývoji změnit své původní ohodnocení (2*) na usmolenou jednu hvězdu - odpad to vyloženě není, ale na víc tento pořad podle mého nemá :/ ()