Krampus: The Christmas Devil

• Veľká Británia Krampus: The Christmas Devil

Jeremy, místní policejní důstojník, se jako dítě stal obětí únosu a nyní tráví svůj čas hledáním svého únosce. Když se začnou pohřešovat i další děti, Jeremy sbírá indicie a dochází mu, že únosce z dětství může být stvůrou starověké vánoční tradice - Krampusem, který je bratrem sv. Mikuláše a trestá děti, které provádějí nevýslovné zlo bez následků. Může Jeremy Krampuse zabít a zastavit tak další únosy? (noelcoward73)

kaylin odpad!

„Krampus: The Christmas Devil“ jen ukazuje, že filmy, které mají v názvu a v ději něco, co zrovna letí, jsou mnohdy šité hodně horkou jehlou, anebo nevím čím. Tohle není ukázka amatérismu, ale tvůrci jednoduše postrádají sebekritiku a nejsou schopni přijmout, že nemají na to, aby natočili film, natožpak film, který by mohl být dobrý. Další ukázka toho, jak by se horory dělat neměly. A nejen horory. ()

Rakosnicek77 odpad!

Jakou velkou chybu jsem udělal to, když jsem se nepodíval na rok vzniku této hrozné ptákoviny. Ano, říkal jsem si, je to ten filmík který mi nedávno proklouznul v kině. No tak vzhůru na to, ať to máme za sebou. Pln optimismu usedám, napjatý jako kšandy a očekávám kýžené uspokojení . Že je něco špatně, jsem začal tušit už v prvních minutách, kdy jsem spatřoval děj odehrávající se mi před očima, poněkud amatérský a né v úrovni hodné kinodistribuce. Po dalších několika minutách, jsem si téměř jistý tím, že tohle není to co mělo a s mírným třesem v ruce a deformací obličeje vlivem kyselého ksichtu, beru na pomoc apku csfd. A jsme doma 12% ! Jako by mne pos*al kondor se střevními problémy! Na tuhle věc okamžitě aplikuju hmat "zničit krtka" a likviduji byť jen minimální pozůstatek na svém harddisku. Pokud tedy nechcete na pár dnů získat tik, případně dlouhodobější trauma, tak tohle "něco" obcházejte mílovým obloukem! ()

George Stobbart

Krampus je brat Sv. Mikuláša, ktorý trestá / zabíja zlé deti. Jednému decku sa však podarí ujsť a rokmi sa z neho stáva policajt, ktorý musí čeliť svojej detskej nočnej more po tom, ako v mestečku znova začnú miznúť deti. Nízkorozpočtová mikulášska vyvražďovačka pre menej náročných hororových divákov. Bolo by zrejme lepšie, keby sa vypustila kriminálno-zločinecká linka s kopou mizerných vedľajších postáv a film by sa sústredil len na Krampusove decembrové vyčíňanie, ale aj tak som s tým nejaký životný problém nemal. + na budúci rok nás čakajú hororoví Krampusovia rovno dvaja; pokračovanie tohto a nádejnejšie pôsobiaci kúsok od režiséra kvalitného "Trick 'r Treat". ()

SOLOM.

Nedávno jsem měl možnost vidět Doughertyho film, ve kterém jsem se zřejmě poprvé setkal s temným stínem svatého Mikuláše Krampusem, jenž je jeho pravým opakem. Nedalo mi to a na internetu si zjistil, že je o něm natočeno hned několik filmů a jakožto zarytý sběratel hororových filmů jsem si jich samozřejmě několik opatřil. Tento je dokonce ještě o dva roky starší a tak jsem byl opravdu zvědavý, jestli nebude lepší než jeho slavnější nástupce. Bohužel nebyl a to mě nějak závratně neokouzlil ani Krampus (2015). Popravdě jde o amatérský céčkový brak, který mě místy doháněl pomalu k šílenství a já prostě musel mačkat tlačítko rychlého přetáčení, přestože to dělám opravdu minimálně. Již od prvních minut bylo vidět, že tady se s moc velkou kvalitou opravdu nepotkáme. Neuvěřitelně špatná kamera však nebyla ještě tím nejhorším, co tu na nás čekalo. Zoufalé (ne)herecké výkony většiny zúčastněných se snad nedají ani popsat beztoho, že bych musel být opravdu vulgární. Větší přehlídku antitalentů jsem už dlouho neviděl a já začal nervózně pokukovat po časomíře. Většinu vražd doprovázelo doslova ochotnické představení, jehož trpkost cítím na jazyku ještě teď. Ty marné pokusy o navození alespoň nějaké atmosféry byli opravdu úsměvné, ale kromě dobrého hudebního doprovodu tu moc dobrého k vidění nebylo. Navíc si myslím, že ona vedlejší osa příběhu s propuštěným vězněm tu byla úplně zbytečná. Definitivně to podtrhla rádoby hospodská bitka, která je zlatým hřebem večera. Kdo jí neuvidí, tak neuvěří. Pokud jste si doteď mysleli, že nejnovější filmy Stevena Seagala sebou přinášejí nejúsměvnější akční souboje, tak to jste ještě neviděli tuhle šarvátku.20% ()

Jaro.Krafcik

Naháňať s m16kou po lese krampusa to je nápad. Efekty aj herecké výkony otrasné ale čo si budeme hovoriť je to lacný film. Hlavný herec nepadol a tie jeho výrazy tvare pobavili. Hodnotenie odpad si film nezasluzi už len za námet s krampusom. Dať do filmu nahu ženu vám kvalitu nepridá. Aj to že zmizne krampus niekde v polovici filmu som nečakal. Dopozeral som, a ďalším kladom je možno krampusov hrôzostrašný hlas ktorý sa ako tak dal. Ako 15 minútový fanfilm na YouTube by filmu pasovalo viac. 1* ()