The Banshee Chapter

• Nemecko Banshee Chapter - Illegale Experimente der CIA

V horore s občasnými prvkami "found-footage", mladá reportérka odhaľuje zvrátenosť tajných testov CIA. Reportérka Anna sa snaží vyriešiť záhadné zmiznutie jej priateľa, ktorého zaujímali experimentálne utajené testy CIA, a drogy, ktoré predtým skúšali na ľuďoch. Tieto látky, o ktorých oficiálne nikto nič nevie, vyskúšal sám na sebe. Anna sa postupne prepracúva k rôznym tajným informáciám a dokumentom, no sama sa pritom dostáva do smrteľného nebezpečenstva. (kubqo)

tonowie

Dal by som 5* ale musim sa priznat ze som nepochopil zaver tak jednu strhavam (snad to nie je tym ze by som bol blby :) to by filmu krivdilo) ale bal som sa luxusne! ()

martasdas

Dobrý námět, zajímavá myšlenka jinak ale nelogická dynamika děje, bez náboje...Ke konci se sice dočkáme jakési nepříjemné atmosféry, ale to je na found footage dost málo. Co však stojí za zmínku je využití češtiny a lekačky (dvě), což ale celkově film nevytrhne z nízkého průměru. 4/10 ()

__:krux:__

Ajaj, tohle je vždycky škoda. Zajímavá myšlenka, postavy a situace, který nám neodbytně připomínají NĚCO  z reálnýho světa, bohužel levnej film = levnej vizuál, ale kamera není úplně blbá a některý momenty jsou hodně hezký, ale.. Ale pak se to utopí samo v sobě a všechen potenciál je v.. Prostě tak nějak vyšumí na krátkých radiových vlnách. Ach jo, škoda. Doplnění: a hlavní protagonistka má dobrý kozy! ()