Bomfunk MC's: Freestyler

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Fínsko, 1999, 4:52 min

corpsy

Videoklip nikdy nepôsobil ako niečo excelentné a podmanivé ( na rozdiel od songu ). Ale možno je to tak lepšie, zrejme by dovádzal väčšiu pozornosť na seba. ()

PKD

To nejgeniálnější, co kdy tato formace vyplodila. Stín zde byl ovšem vržen tak daleko, že ho již nešlo překonati. Samotný klip je celkem průměr, ale ten song je stále perfektní a bude navždy. Squellý kopanec do US raperské zadnice z Finska. ()

majo25

Prvý a najväčší hit skupinky Bomfunk MC's, v ktorom sa so skladbou pekne vyhrali a vidno, že si dali záležať aj s klipom. ()

Lukoboss

Naprosto kultovní skladba, která byla (aspoň pro mě) naprosto přelomová v rámci pop/elektronické hudby a dodnes, když tuhle skladbu slyším, mám takovej zvláštní úsměv ve tváři. Jo uznávám, že teď asi nehodnotím přímo klip, ale tady se tomu prostě neubráním. Nostalgie... ()

zdeny99

Nostalgická záležitost z přelomu milénia, která byla ve své době obrovskou bombou. Velice chytlavá písnička a povedený videoklip z metra. [121. hodnocení, 9. komentář, 76%] ()

buchannon

Jeden z největších hitů devadesátých let, fuckt jsem na něm ujížděl, jednou dokonce na dni otevřených dveří Rádia Vysočina jsem si ho nechal v živém vstupu zahrát (pro všechny freestylery). A videoklip taky stojí za to. ()