Selena Gomez - Slow Down

(hudobný videoklip)
Hudobný / Krátkometrážny
USA, 2013, 4 min

kingik

Selena Gomez zaražená ve vývoji, ale hudebně pádí vpřed. Těžko se jí její vilné a lascivní pózy dají věřit, když má dětskou tvář a sexappeal příliš násilně dohání silným make-upem a vyčesanými vlasy, popřípadě nějakým rafinovaným sexy outfitem. Mám pocit, že tohle jí zkrátka nejde a její přechod k sexy dračici, pokud v ní není na první pohled patrný, je zbytečně vytažený do extrému. Hudebně se však drží na dobré úrovni a dokáže určitý trend posunout dál, než jiné zpěvačky v jejím věku. Klip pro tento singl zvolila jednodušší, s tím, že svoje vrstevníky chce vylákat ven za zábavou, do tanečních klubů a diskoték, kde si právě objednají její písničku a zkusí, jak bude fungovat na tanečním parketu. Není pochyb o tom, že tenhle song spolu s interpretkou do takových prostor patří, tam je jejich velká síla. Samozřejmě Selena má kolem sebe velkou konkurenci, kterou zejména představuje Ke$ha nebo Demi Lovato. K její popularitě také (ne)přispívá vztah s kontroverzním Justinem Bieberem. Selena se snaží ve své hudebním klipu vizáží být dospělou slečnou, které věk 22 let odpovídá, ale kdyby se na hlavu stavěla a skoupila všechna líčidla světa, tak jí to (zatím) není nic platné a její dětská vizáž ji ubírá body. Hudebně má nakročeno spolehlivě. 70% ()

cjmafia

Na začátek něco mále k Seleně. Viděl jsem jí v pár filmech a myslím si, že jako herečka je velice talentovaná. Jen ještě čeka na svojí větší roli. Jako zpěvačka zní pěkně, ale na živo je to tragédie. Stačí si pustit pár live vystoupení a je to tam jasně slyšet. Hold Selena prostě zpívat neumí, ale nahrávaci studio dělá své a proto její hlas zní dobře. Slow Down patří určitě mezi její nejlepší song, který jsem si oblíbil. Ostatní songy řadím spíše do průměru. ()