Ten druhý

• USA The Other (viac)

Na poklidné farmě žije velká rodina včetně identických dvojčat Nilese a Hollanda. Příznivou atmosféru léta však naruší podezřele mnoho nenadálých tragických nehod, které vždy nějak souvisejí s oběma chlapci… (TV Prima Cool)

Kenneth

První delší polovina působí až na několik scén jak dětský film. Když se však divák dozvídá, o co tam vlastně jde, začíná psycho, které ke konci pořádně vygraduje. ()

pOne

Stupidní bezobsažné dialogy, urputná snaha nemít v záběru obě dvojčata najednou, hrozná kulisovost interiérů ... vydržel jsem to do poloviny a pak jsem to vzdal. To se mi nestává často. ()

Rychloskot

Mrazivý od první minuty. Strašidelný, odvážný a originální horor, pointa je překvapivá a strašně se mi líbí "hra", která je prostě braná jako normální věc. Prostě takové kouzlo, co se nedostalo do příliš dobrých rukou. ()

dyjaska

Když vás před dvaceti lety nějaký film doslova přiková k obrazovce, pak ho odnese proud času, občas se snažíte zjistit, jak se jmenoval, ale marně, a až dnes díky ČSFD (respektive díky ArnoldJ) ho konečně objevíte, abyste zjistili, že výrazové prostředky jsou sice zastaralé a herci poněkud přehrávají (a k tomu otřesný český dabing!), ale že jste do děje vtaženi úplně stejně jako tehdy a oči zavíráte na stejných místech, potom nemůžete jinak. Navzdory zdejšímu nízkému hodnocení - pět hvězd. ()