Buďte opatrní, akým jedlom kŕmite svoje ratolesti počas posedenia v McDonald's či KFC. Je totiž dosť pravdepodobné, že by sa mohol medzi kuracími kúskami objaviť jeden, ktorý zmení vášho, inak milého, pokrvného potomka na malé, neposlušné zombíča! Niečo obdobné totiž postretlo jednu zo základných škôl v Danville, ktorej dodávateľom stravy pre študentov je jedna z miestnych kuracích fariem. V rovnakom čase neočakávanej pohromy pribudol do pedagogického zboru nový prírastok v podobe zastupujúceho učiteľa Clinta Hadsona. Ten si svoj úvodný deň na škole určite predstavoval inak, ako byť spolu s ostatnými kolegyňami a kolegami uväznený v jednej z tried. Nič iné učiteľskému zboru však, žiaľ, neostáva. Cieľom malých zombie beštií totiž nie je nikto iný ako dospeláci. Podarí sa posledným preživším dostať z areálu školy, a tak si zachrániť holé životy? (*CARNIFEX*)

Miroslav.Zac

Dnes jsem se díval na dva filmy: poslední (doufám) Postradatelní a tahle hororová komedie, která sice za moc nestála, ale pořád byla asi tak tisíckrát lepší. Film si nejvíc užijí dospělí, co nenávidí děti, protože i jejich krev (i když černá) tam stříká ostošest. Hlášky jsou fajn a Wood ukazuje, že není žádná superstar, když si v téhle srandě zahrál. ()

bechdrak

Těšil jsem se na zábavné dětské zombíky a mile potrhlé hlavní hrdiny, místo toho jsem dostal jenom nudné dětské zombíky a naprosto nesympatické hrdiny, kteří se chovají jako neskutečně dementní kreténi. To bolelo. No, alespoň jsem si u toho stihl přečíst noviny. ()

WeedBoy

Ako to už často býva, máme tu ďalší film s nevyužitým potenciálom. Nápad by bol aj dobrý, no prevedenie ... hrôza. Masky priemerné až podpriemerné. Dialógy sú nezáživné a veľa krát nelogické. Príbeh sa vyvíja predvídateľne a postavy sú ... no ich správanie vás bude vytáčať. Keby sa nesnažili z Elijah Wooda spraviť pritepleného sraba ale skôr znovu Maniaka, tak by to mohlo byť sledovateľné :) Takto je to ale slabý horor s ešte slabšími pokusmi o humor. Tak 20 % ()

Va33ek

Vcelku podařený horor s cool hlaškama, které pobaví. Velkým plusem jsou jednotlivé postavy, které tomu dávají šmrnc ( nejlepší byl pan tělocvikář ). ()