Rage Against The Machine - Bulls on Parade

(hudobný videoklip)
Hudobný / Krátkometrážny
USA, 1996, 4 min

Hudební videoklip zobrazuje hrající kapelu Rage Againts the Machine během živého vystoupení v Austrálii roku 1996. Videoklip obsahuje velké množství prostřihů zobrazující politická témata, pouliční protesty, vojenská cvičení apod. (Epistemolog)

whack

Niektorí hovoria, že RATM, to je taká revolúcia na predaj. Biznis. Viem, že RATM boli politicky veľmi aktívni. A šíriť dobrú vec skrz hudbu pre desaťtisíce ľudí môže mať väčší potenciál ako keby boli underground a hrali v garáži pre 40 nezávislákov, ktorí sú síce náchylnejší k používaniu mozgu, ale je ich málo. ()

Ouwen

Nejlepší basovej riff, co jsem kdy pravděpodobně slyšel. V pořádných sluchátkách se jedná o opravdu destruktivní zážitek a taky jak se Timova basa rozlévá po celé písničce, díky tomu to působí organicky. Zack se svým chraplákem vzbuzuje respekt a autoritu. Tom Morello dělá klasické kraviny se svojí kytarou a Brad celkově na Evil Empire odvádí fenomenální práci. Jeho bicí maj hodně ostrej a bouncy zvuk a to já mám rád. Bulls On Parade je pravděpodobně moje nejoblíbenější písnička od týhle party a jakožto fanoušek basových kytar, lze asi usoudit proč :) můj krk zde opravdu dostává zabrat. ()

• Píseň byla zařazena na 15. místo v seznamu 40 nejlepších metalových písních VH1. (Epistemolog)
  • Kytarové sólo je zařazeno na 23. místo v seznamu Guitar World's 100 Greatest Solos v roce 2009. (Epistemolog)
  • Videoklip byl ominován na MTV Video Music Award za nejlepší hardrockové video. (GreatestFan)