Jennifer Lawrence a Chris Pratt sú dvaja pasažieri vesmírnej lode, ktorej cieľovou destináciou je planéta, na ktorej by mali začať nový život. V momente, keď ich hibernačná kója za záhadných okolností prebudí o 90 rokov skôr, ako loď dosiahne svoj cieľ, stáva sa z rutinnej misie súboj o prežitie. Zatiaľ čo sa Jim a Aurora snažia vyriešiť záhadu poruchy, ktorá ich prebudila, zisťujú, že medzi nimi vzniká niečo viac ako priateľstvo. Dvojica nie je schopná odolávať narastajúcej príťažlivosti, ktorú jeden k druhému cítia – až do okamihu, keď odhalia, že celej lodi hrozí zničenie a zistia skutočnú príčinu toho, prečo boli prebudení. (Itafilm)

KraLuban

Na pomezí 3 a 4* - je to svěží, dobře koukatelné a až na pár drobnosti (úplně hysterická reakce Aurory na oživení a pohodové sebeobětování Jima) nijak přepálené. Líbilo se mi, dobře jsem se bavil. Příběh by mohl být složitější, ale i tak. Slušné. ()

PoprockCZ

Tenhle film už jsem prostě viděla. Gravitace? Či jiný z filmů o týpkovi, co se vzbudí dřív než ostatní a je na vše sám... Ve zkratce je příběh o tom, že: Týpek se vzbudí o 90 let dříve než měl, po roce probudí jednu ženu, co se mu líbí, láska, zjištění, že ji probudil, zachránění zničené lodi, happy end, nejdou se zpět uspat, žijí radostně spolu celý život na lodi. Zajímavější myšlenka byla jen s robotem barmanem. V celku nuda. ()

Pargin

Kdyby byla možnost bonusové 6 hvězdy, tak by si to tento snímek taky určitě zasloužil. Krásný originální příběh, který vezme za srdce každého labužníka filmu. ()

Ivuska71

Nejlepší je bezpochyby Artur. Ale jasně, pro Jennifer mám slabost už dlouho (fakt nejsem na ženský, jak už jsem tu několikrát zmiňovala). Chris Pratt se snaží, ale na ni nemá. Celkově moc pěkně udělané, hlavně výlety ve skafandrech do vesmíru nebo setkání s nádhernými vesmírnými úkazy. Podívaná, která potěší a hlavně, všechno dobře dopadne! ()

SkeeveTulp

Mohlo to být zajímavé scifi, pokud by se drželi první, nebo druhé části filmu. Resp. kdyby aspoň setinu peněz, co stály ty krásné efekty, zaplatili scénáristovi. A jelikož Jennifer Lawrence přibylo víc věku, než hereckého talentu, tak jsou to jen hezké efekty s nudný dějem a mizerným herectvím. I když některé dialogy jsou docela vtipné. Jen to asi nebyl původní záměr tvůrců. ()

KuceraJohny

Kvalitní sci-fi snímek se zajímavým námětem. Film je opravdu kvalitně natočený, po technické stránce perfektní, ale ani to nemůžeš zakrýt fakt že se v podstatě nic moc ve filmu neděje. Duo Pratt Lawrence funguje skvěle. Chemie mezi nimi je výborná. Oba dva herci patří k mým oblíbenějším proto se mi na film také lépe koukalo. Hlavní důvod proč jsem dal filmu 4 hvězdičky a né o jednu méně je ta myšlenka. Když u filmu můžete uvažovat co by jste v danou chvíli udělaly vy je skvělý. ()

zoze

Až na pár momentů je to vcelku jedna velká, nudná a totálně předvídatelná podívaná s vypiplaným vzhledem a vypiplanou dvojicí herců. Potenciál je nevyužitý a postava Fishburna příběh totálně zazdila do končin béčkových akčňáků. No, alespoň mám radost z ušetřených sto šedesáti korun. ()

sousenk

Technicky výborně udělané, hlavní hérečka luxusní, škoda toho scénáře mohlo to být za pět hvězd. Ale jako romantika pro čerstvě zamilované dobré, taky by mohl být film námětem i pro jiné žánry např. technický pracovník probudí dvě pasažérky atd :) ()

Chlo0opek

Hezky graficky udělané a ani příběh nebyl vůbec špatný. A nakonec i ten závěr byl vyřešen elegantně - říkal jsem si, jak se s tím tvůrci popasují a neudělali to vůbec špatně. Sympatičtí "hlavní" představitelé - a to mám na mysli i toho barmana - hráli přesvědčivě a já se u toho dobře bavil. Trochu to svým tématem připomínalo film, který se mi také hodně líbil - a sice Marťan. ()

pichta

Dobrý námet a aj spracovanie. Výber hercov aj ich výkon bol skvelý. Par logických chýb v detailoch tam bolo, ale da sa to odpustiť (vo voľnom priestore v beztiazovom stave mu tielka slza z okna smerom dole, pri otváraní komory nezhorel a podobne... Bola tu akcia aj romantika, technika aj vybavenie. Dobry film. ()

Upir_Spike

Nuda v kosmu, tak bych shrnul film třemi slovy, které bohužel vystihují celkový flow filmu. Věčně přemítání, minimální užívání, výrazné pochyby, to není zrovna mix, který by mě měl připoutat k televizní obrazovce. U obou aktérů jsem necítil, ani žádnou chemii. Jedna hvězda za konec...romantický, leč bohužel nijak pořádně nerozvinutý. Upřímně, film skončil ve chvíli, kdy mě začal zajímat. Zaujala mě scéna s vodou, ta byla dobře vymyšlená a ztvárněná. ()

kodwin

Celkem fajn moderní film. Celková technická propracovanost vesmírné lodi mě zaujala asi nejvíc. Příběh předvídatelný, snad jen jsem čekal na závěr farmařící dítě, i vzhledem k tomu že tam proběhla hibernace porodní asistentky. Jennifer Lawrence to mnohem víc slušelo jako hnědovlásce v Hunger Games, skoro jsem pochyboval, že je to ona, přestože filmy dělí jen 4 roky. No nic přerod z dívky v ženu bývá složitý ...Třešničkou byly hlášky robota. ()

asdfasdf

Celý nápad a zápletka atd. jsou sice zajímavé, ale jinak mě to přišlo takové nezábavné, nebyla tam skoro žádná akce, vtip,... prostě nic, co by mě mohlo hodně nadchnout. Možná je to taky tím, že jsou tam prakticky pouze 3 postavy, ale zase musím uznat, že utáhnout skoro dvouhodinový film (který má celkově od ostatních dobré hodnocení) pouze s třemi postavamy (sice výbornými herci ale i tak) je celkem úctyhodný kousek. Bohužel jak jsem již psal, mě tento snímek kromě těch pár věcí nijak nezaujal. ()

Michael Sheen bude neziskový herec

Michael Sheen bude neziskový herec

11.12.2021

Úspěšný britský filmový, televizní i divadelní herec, držitel několika významných ocenění, velký filantrop. Michael Sheen, známý třeba z Pasažérů nebo Daleko od hlučícího davu se rozhodl, že většinu… (viac)

Rádio Filmové melodie obohacené o 515 skladeb!

Rádio Filmové melodie obohacené o 515 skladeb!

13.08.2017

ČSFD rádio Filmové melodie jsme právě obohatili o více jak 515 tracků z největších soundtrackových novinek posledního roku! Navíc s úpravou playlistu, ve kterém každá druhá skladba je novinka.… (viac)

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Jennifer Lawrence bude režírovat

Jennifer Lawrence bude režírovat

26.11.2015

Mít ve 25 letech dva Zlaté glóby a Oscara vůbec není špatná bilance. Jennifer Lawrence k tomu může přihodit ještě dvě úspěšné blockbusterové série, právě končící Hunger Games a X-Meny, a momentálně… (viac)