Nathan Fielder se prostřednictvím svého vysokoškolského titulu a životních zkušeností snaží napomoct skutečným malým podnikům zvýšit tržby a poskytnout rady k efektivnímu a prosperujícímu fungování. Vzhledem k jeho atypickému přístupu však často dovede jeho upřímná a poctivá snaha zúčastněné podnikatele do situací, o kterých se jim ani nesnilo. (Bane_Boss)

haluska11

kreativní komediant nathan fielder dal do své "vystudoval-jsem-ekonomickou-školu-a-pomůžu-začínajícím-businessmanům" persony vše. princip "pozor na to, co si přeješ" je proveden se suchým humorem, apatickým tónem a pokerovou tváří, což přirozeně ne každému vyhoví. absurdní řešení firemních problémů a prolínání inscenovaných scén s autentickými experimenty mnohdy vede k trapnosti, která je definujícím prvkem tohoto geniálního seriálu. takhle se dělá propracovaný humor! ()

Bane_Boss

Mé jméno je Nathan Fielder a vystudoval jsem TOP kanadskou univerzitu ekonomie s opravdu dobrými známkami. Pomocí nabytých vědomostí se snažím pomoci malým podnikům prosadit se a přežít v současném velmi kompetitivním obchodním prostředí. Nathan Fielder je černokněžník samoty a emocionální trpaslík. Říká se, že ďábel je umělec. Pokud je tomu tak, Nathan je jeho nejlepší výtvor.Je to nejvtipnější člověk na světě(krom Rowana Atkinsona aka Mr. Beana, okay, ale to už je legenda, to se nepočítá). Jak tato fake/real tv show, tak veškeré jeho "reportáže" a skeče z dob minulých jsou čisté komediální zlato. Neznáš Nathana, si hovno! ()

Mimomisu

teprve se do toho postupne na preskacku dostavam, protoze takhle suchej humor se musi davkovat po malejch castech, ale kdo od tohodle nezkusi apson par dilu, tak je u me padavka :) Za samotnej napad a konstatni hladinu kvality jsou to slusny 4 hvezdy, ale za absolutni podchyceni reality show feelu, vcetne hudby, komparsu, kterej funguje vzdycky skvele a za nathanovu resting bitch face v situacich, kde by se normalni clovek odboural smichem na dobrou pulhodinu, davam jeste jednu hvezdu navrch ()

FFilipCZ

Nápad a myšlenka tohoto pořadu je dobrá, ale někdy mi to přijde až moc takové...nevím, možná i trapné? U něčeho jsem se opravdu dost zasmál (především díky tomu "i dont give a shit" klidnému pohledu Nathana, když ze sebe chrlí ty absolutně ujeté nápady pro drobné podnikatele, ale nad většinou spíše jen kroutím hlavou. Bohužel s hodnocením musím jít dost nízko, protože to pro mě nemá takový ten nádech pořadu, u kterého strávím celý den a sérii zhltnu na posezení. Tohle jsem prozatím odložil po první sérii a nejspíše se Nathanovi pokusím dát ještě jednu šanci, když mi dojde zásoba pořadů ke koukání. Momentálně ale nemám důvod tuto show dále sledovat. ()

mr.twizta

Nathan proste nevypadne z role, at uz svym obetem serviruje sebevetsi ptakovinu. Ma koule, a proto je Amerikou milovan za to, jakou rit si z ni dela. Kazdy dalsi dil mi prijde konceptualne vice a vice vymakany, jen se bojim toho, aby se Nathan za chvili prilis neproflakl na to, aby mu to Amici bastili. Snad ne, kanadsky marketingovy guru je presne to, co dokaze vytunit program kazdeho cynika. ()