Velkoadmirál Thrawn pokračuje v útoku na základnu Povstalců, zatímco Ezra zoufale hledá pomoc u Mandalorianů, kteří opět a zase válčí mezi sebou. Kanan naštve Bendua a ten se rozhodne zničit vše, co narušuje mír na planetě. Nakonec dorazí Mandaloriané, i když v malém počtu, a pomohou několika lodím uniknout. Velké ztráty jsou ale na obou stranách. (GejmronCZ)

Lenka.Vilka

Skvělý závěrečný dvojdíl třetí série, jehož mínusem je především to, že je to jedna velká akční scéna a nějak se vytratila ta osudovost a obecně postavy jako tomu bylo dřív. Ale chápu, nemůžu mít všechno pořád  ;) ()

Darth_AK

Spoilers are everywhere! Bendu ex machina. To myslím tento díl popisuje dostatečně. Začne to zajímavě - Ezra shání pomoc u mé oblíbené Sabine, Thrawn děsí Rebely bombardováním jejich štítu. Pak se však boj přesune na zem a s epizodou to jde z kopce. Boje na zemi nejsou moc zábavné, Death troopers jsou spíše na ozdobu a sám Thrawn musí být kvůli své genialitě potupen samotnými tvůrci seriálu tím, že proti němu vyšlou něco neporazitelného - Bendua. Ten svým nesmyslným vpádem a záchranou hlavních hrdinů úplně zničí atmosféru celé Zero Hour - Mandaloriani a jejich "What the hell?!" zničení interdikčního křižníku tomu moc nepomůže. Aspoň že Kallus přežil. Celkově tři hvězdy, druhá část závěrečného dílu mě osobně zklamala. A Bendu, který měl zůstat uprostřed: "LEAVE KANAN JARRUS, JEDI KNIGHT!"......."Lets test their mettle. Commence the attack."........"OH..That is funny only because you are still alive. Now come home LOVE!" ()

GejmronCZ

No, Bendu se nasral a Thrawn jen bezmocně čumí. Hele jsem divnej, když chci Mandalorianskou zbroj? A rovnou z beskaru? To je něco, co bych si opravdu hrozně moc rád přidal do sbírky spolu s Temnym a světelnym mečem. Si nedokážu ani představit jak moc by změnil beskar využití kovů tady na Zemi. Něco tak silnýho by udělalo obrovskej boost pro celkovou technologii. Joooo mít mobil, co se nikdy nemůže při pádu rozbít by bylo cool :D A víte, co by bylo ještě "kůl"? Si udělat armor jako z Halo, ale z beskaru. To už by bylo nezničitelný. ()

Lukas__

Kalus utíká, Ezra verbuje Mandaloriany, kteří aspoň mají helmy a jatpacky (a ne jen vesmírný koně jako nějací idioti ve SW 9) a nakonec i Bendu jede bomby a je to EPIC jak strejda Pepik!!! :) ()