Veľká šestka

• Česko Velká šestka (viac)

Vďaka svojmu skvelému bratovi Tadašimu sa zázračný japonský tínedžer Hiro Hamada naučil využívať svoje geniálne technické nadanie. Spoločnosť mu robia rovnako nadaní kamaráti - milovníčka adrenalínu GoGo Tamago, bláznivá chemička Honey Lemon, poriadkumilovaný šialenec Wasabi No-Ginger a zabávač Fred. Keď ich mesto San Fransokyo postihnú ničivé udalosti, Hiro sa rozhodne vypátrať príčiny skazy, odhaliť nebezpečné sprisahanie a poraziť zločincov v jeho pozadí. Hiro požiada o pomoc verného robota Baymaxa a vyzbrojí svojich priateľov špičkovými technológiami. Hrdinská skupina Veľká šestka v silnej zostave vyráža odhaliť príčiny hroziaceho nebezpečenstva, poraziť zlo a zachrániť svet. (TV JOJ)

chocobo

velice solidní animák! podle traileru jsem příliš nečekal, ale ve výsledku mě to velmi mile překvapilo. Skvělá nálada, velice vyladěný scénář, nádherná animace, rodinnej mix akce, humoru, citů a tak všeho, co by animovanej film měl dneska mít. něco navíc? super design všeho. fakt mě to moc bavilo :) ()

Sidenius

Hezký animák z dílny Disneyho, musím uznat že animace je boží a oscara si skutečně zaslouží. Příběh mi přišel opravdu dost dětský, celkově docela pěkný rodinný film. ()

BeeKay

Nooo...animacie krasne, napadov je tam tiez za hrst, pribeh potesi celu rodinu, skratka animak jak ma byt! Veterne elektrarne v oblakoch preco este neexistuju? :) ()

Mraxis

Avengers v animované podobě pro děti. Dávám plus za zajímavý svět (Amerika/Japonsko) i velice pěknou animaci (Hlavně v akčních sekvencích) Baymaxe a několik vtipných scének. Ale tím tak nějak končím. Několik animáků jsem už v životě viděl. Evidentně dost na to, abych věděl, že tenhle film si bere to efektivní z nich a prokládá to tématikou úspěšných Avengerů. Vypůjčuje si to skoro všechny možné klišé animovaných i hraných filmů na které si můžu vzpomenout. Díky tomu konstantně předvídáte film půl hodiny dopředu. Ne, že by děti na které je to orientované byly náročnými diváky, ale myslím si, že dojit pořád to samé dokola není nejlepší cesta. Banda protagonistů je tu až nelidsky, Americky a vyhřátě přátelská. Chápu, že je to pohádka pro děti, ale je linie mezi přijatelným a mezi přemrštěným. Tohle je už totálně mimo přijatelné meze. Odcizenější od reality tyhle vztahy být nemohly. Za chvilku nám Amerika bude cenzurovat dětské pohádky s tím, že je to moc kruté, lidé se k sobě ne vždycky chovají hezky a dokonce se občas i mračí. TFUJ! Charaktery jsou nedotažené. Hlavní hrdina je takový suchý. Chybí mu osobnost. V zápletce logika nejspíš odešla na vandr. Záporák se chová iracionálně a hloupě. Když to shrnu, tak je to velice průměrný animák. Na každý klad tu je negativum. Myslím si, že i děti si zaslouží lepší filmy než je tohle. 50% ()

Sachmet87

Za mě veliké zklamání.Dlouho se mi nestalo, abych u animáku koukala na hodinky a přála si, aby byl konec.Nezáživné, neoriginální děj, žádná akce... Dávám tři hvězdy jen a jen za animaci a za Baymaxe.Díky němu jsem se i zasmála a byla to jediná postava, která si mě získala.I přes to tu ale platí pořekadlo: jednou a nikdy více ()

james11

Byl to opravdu super animák, první půlka šíleně dojemná a nemám, co bych tomu vytknul. Ale k druhé polovině mám výhrady. *spoilery* To, že padouch nebude Krei bylo celkem předvídatelné, ale že to bude profesor toužící po pomstě, bylo trochu moc. To byl jako takhle labilní celou dobu a teď když měl příležitost, tak to dal najevo? Proč by byla profesorova dcera zkušební jezdec. WTF? To, že tam někde ještě bude uvězněná se mi taky moc nelíbilo. Takhle svým řáděním profesor nakonec dosáhl něčeho, v co ani nedoufal. Prostě ten padouch se moc nepovedl. Docela škoda. *konec spoileru* Ale i tak je to super film a minimálně 75% si zaslouží. ()

Lukido

Malo to aj slabšie chvíle (najme v druhéj polovici pri niektorých akčných scénach )ale celkovo to zanechalo vyborný dojem 87% ()

gael83

Slušné, na animák vysoký nadstandart! Vizuálné působivé a krystalicky čisté, tady se animátoři nadřeli. Story sympatická, originalitou a důvtipným příběhem s několika liniemi. Akce bezchybná s perfektním střihem! Za mě ANO! ()

Gyrosek

Tolik v dnešních pohádkách otřepané téma o nadprůměrně inteligentním klukovi a robotice, přesto ovšem s originálně zpracovanou zápletkou. Naprosto úžasný je Baymax svým vystupováním, názory a hlavně "cupitáním". Přesto že toto je hodně častá zápletka dnešních pohádek (viz. Astro boy), opravdu jsem se celý tento film náramně bavil a místy jsem pociťoval jistou míru napětí. ()

jawesy

Na animovaný sc-fárny moc nejsem ale tohle bylo supr. Ten rozkošnej Bymax mě dostal. Originální nápad, příjemné zpracování, ideální pro nudné odpoledne nebo večer když je v Tv zase "h***o". ()

006.Trevelyan

Eve z Wall-ho po třech dětech :-) Tak trošku od každého animáku trochu té inspirace. Každopádně hravé a vtipné, navíc s výborným záporákem. Superhrdinové teď frčí, nedá se nic dělat. Rozumím, že se autoři vydali touto cestou. ()

Margeline

Do animákov sa mi v poslednom čase väčšinou nechce, no keď ma k nim kamaráti dostanú, nakoniec som veľmi vďačná. Presne namiešaná kaša: Sympatický hrdina, prepracované postavy, dychberúce akčné sekvencie, vizuálny humor a srdcervúce posolstvo. Disney jednoducho vie ako na to. Od začiatku sa na to dobre pozerá. Maskotom je tu jednoznačne roztomilo nemotorný Baymax, ktorý vládne jednak scénam humorným, no i dojemným a to všetko s minimalistickým, no vševraviacim poker face-om. Celý čas som sa pomedzi smiech a slzy musela ešte aj priblblo usmievať. ()

valmet

Můj novej oblíbenej animák. Výborná animace, sympatickej hlavní hrdina (Baymax), tak akorát trhlá parta nerdů, aby to nerozčilovalo, nějaký ty dojemný scény a humor. Co chtít víc? ()

MotMotkovich

Největší masakr přijde v prvních pěti minutách při zápase s mikrorobotem. Pak už je to nějak o tom, co jsme tu už 100x viděli. Celý film táhne kupředu robot Baymax, kterého si musí zamilovat opravdu každý, nicméně ani to nestačí na víc než 70%. Takže 1* za mikrobota řezníka a 2* za Baymaxe. ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Oscary 2015 - výsledky

Oscary 2015 - výsledky

23.02.2015

Oscarová plichta. Víceméně. Americká akademie umění a věd vybrala nejlepší film minulého roku a je jím Birdman mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárritu. Birdman získal celkem čtyři sošky,… (viac)

Oscarové nominace 2015

Oscarové nominace 2015

15.01.2015

Oscarové nominace jsou na světě. Letošní 87. ročník bude především duelem Grandhotelu Budapešť a Birdmana, jež čeká zápolení o devět sošek. Osm si jich může odnést Kód Enigmy, šest Chlapectví nebo… (viac)

72. Zlaté glóby - výsledky

72. Zlaté glóby - výsledky

12.01.2015

V losangeleském hotelu Beverly Hilton byly uděleny 72. Zlaté glóby, kterými Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu oceňuje každý rok nejlepší filmové a televizní počiny. Nejúspěšnějším filmem… (viac)